Agnieszka Woźniak Starak wróci do pracy? TVN ma dla niej propozycje: "Drzwi są zawsze otwarte"

Na powrót prezenterki do telewizji wielu widzów czeka z niecierpliwością. Choć oferty pracy napływają do niej w ogromnych ilościach, Agnieszka Woźniak-Starak nie podała jeszcze swojej oficjalnej decyzji. Tymczasem TVN jest otwarte na współpracę.

Ostatni rok dla Agnieszki Woźniak-Starak był bardzo trudny. Po tragicznej śmierci męża, prezenterka przestała udzielać się w mediach i zrezygnowała z pracy w telewizji. Choć zniknęła z polskiego show-biznesu, to nie wpłynęło na oferty pracy, które nieustannie do niej napływają.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy?

Niedawno pojawiła się informacja, że Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi audycję w Newonce Radio. Będzie to jej własny lifestyle'owy program, w którym poruszy tematy kobiece i te związane z ekologia oraz ochroną środowiska, które są jej bardzo bliskie. Jednak radio to co innego niż telewizja, z którą prezenterka była związana w ostatnim czasie.

Stacja TVN, w której Agnieszka pracowała przez wiele lat, nadal z niecierpliwością czeka na jej powrót:

Z Agnieszką zrobiliśmy już w TVN Style niejeden program. Ostatnio był świetny dokument ‘Szalone Tokio’. Uszanujemy każdą jej decyzję, ale gdyby miała ochotę wrócić do naszej stacji, drzwi są zawsze otwarte - zdradziła magazynowi "Party" szefowa TVN.

Na ten moment prezenterka nie odniosła się jeszcze do tej oferty. TVN nie ukrywa jednak, że mają nadzieję, iż w niedalekiej przyszłości Agnieszka Woźniak-Starak rozważy - a potem przyjmie - ich propozycję.

Gabi Drzewiecka poprowadzi "Big Brothera" za Agnieszkę Woźniak-Starak. "Ciężko jest skakać z radości"

Zobacz wideo

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą trudny rok

Przypomnijmy, że na początku września 2019 roku Agnieszka pochowała swojego tragicznie zmarłego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Choć stara się wrócić do normalnego życia to z pewnością po tak traumatycznym wydarzeniu nie jest jej łatwo. Ostatnio pochwaliła się na swoim instagramowym profilu, wypoczynkiem w górach, który jak sama mówi, pozwolił jej odetchnąć. W gronie najbliższych przyjaciół zgromadziła energię na nowe wyzwania. 

My mamy ogromną nadzieję, że niedługo znowu będziemy mogli zobaczyć Agnieszkę w ulubionych programach.

BO