Agnieszka Woźniak Starak wróci do pracy? TVN ma dla niej propozycje: "Drzwi są zawsze otwarte"

Na powrót prezenterki do telewizji wielu widzów czeka z niecierpliwością. Choć oferty pracy napływają do niej w ogromnych ilościach, Agnieszka Woźniak-Starak nie podała jeszcze swojej oficjalnej decyzji. Tymczasem TVN jest otwarte na współpracę.

Ostatni rok dla Agnieszki Woźniak-Starak był bardzo trudny. Po tragicznej śmierci męża, prezenterka przestała udzielać się w mediach i zrezygnowała z pracy w telewizji. Choć zniknęła z polskiego show-biznesu, to nie wpłynęło na oferty pracy, które nieustannie do niej napływają.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy?

Niedawno pojawiła się informacja, że Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi audycję w Newonce Radio. Będzie to jej własny lifestyle'owy program, w którym poruszy tematy kobiece i te związane z ekologia oraz ochroną środowiska, które są jej bardzo bliskie. Jednak radio to co innego niż telewizja, z którą prezenterka była związana w ostatnim czasie.

Stacja TVN, w której Agnieszka pracowała przez wiele lat, nadal z niecierpliwością czeka na jej powrót:

Z Agnieszką zrobiliśmy już w TVN Style niejeden program. Ostatnio był świetny dokument ‘Szalone Tokio’. Uszanujemy każdą jej decyzję, ale gdyby miała ochotę wrócić do naszej stacji, drzwi są zawsze otwarte - zdradziła magazynowi "Party" szefowa TVN.

Na ten moment prezenterka nie odniosła się jeszcze do tej oferty. TVN nie ukrywa jednak, że mają nadzieję, iż w niedalekiej przyszłości Agnieszka Woźniak-Starak rozważy - a potem przyjmie - ich propozycję.

Gabi Drzewiecka poprowadzi "Big Brothera" za Agnieszkę Woźniak-Starak. "Ciężko jest skakać z radości"

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą trudny rok

Przypomnijmy, że na początku września 2019 roku Agnieszka pochowała swojego tragicznie zmarłego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Choć stara się wrócić do normalnego życia to z pewnością po tak traumatycznym wydarzeniu nie jest jej łatwo. Ostatnio pochwaliła się na swoim instagramowym profilu, wypoczynkiem w górach, który jak sama mówi, pozwolił jej odetchnąć. W gronie najbliższych przyjaciół zgromadziła energię na nowe wyzwania. 

My mamy ogromną nadzieję, że niedługo znowu będziemy mogli zobaczyć Agnieszkę w ulubionych programach.

BO

Więcej o:
Komentarze (6)
Agnieszka Woźniak Starak wróci do pracy? TVN ma dla niej propozycje: "Drzwi są zawsze otwarte"
Zaloguj się
 • bokaj

  0

  "Drzwi zawsze otwarte..." - dla pseudo-dziennikarki i taniej celebrytki. To ta sama stacja, która lekką ręką pozbyła się świetnej, poważnej dziennikarki Beaty Tadli.
  Nędznie TVN, bardzo nędznie!

 • kadykianus

  0

  Wystarczająco szybko się pozbierała żeby łazić po górach i szusować na nartach ale do roboty wciąż nie bardzo?

 • hardy01

  0

  Teraz to ona chyba nic już nie musi?

 • ganska

  0

  Może niech sobie jakieś inne zajęcie znajdzie? Powinna spróbować pisania, skoro jest "dziennikarką". Na wizji jest sztuczna, nienaturalnie mówi przez ściśnięte gardło, robi mało sympatyczne wrażenie. Wątpię, żeby teraz była bardziej wyluzowana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX