Gwen Stefani wygląda coraz młodziej. Na imprezie pokazała się z partnerem i wyglądała nieziemsko. Czas się dla niej zatrzymał

W ostatnim czasie Gwen Stefani zachwyca wszystkich swoim wizerunkiem. Na Warner Music Group Pre-Grammy Party pojawiła się razem z partnerem. Zobaczcie, jak się prezentowała.

Gwen Stefani niedawno skończyła 50 lat i wygląda prawie tak samo, jak 20 lat temu. My jesteśmy zachwyceni jej wizerunkiem, jednak nie da się ukryć, że pewnie jest on zasługą lekarza medycyny estetycznej.

Gwen Stefani zachwyca wyglądem

Gwen Stefani na gali Pre-Grammy postawiła na krótką, obcisłą sukienkę. Stylizacja gwiazdy była bardzo odważna - w wielu miejscach prześwitująca i pokryta delikatną siateczką. Gwen zdecydowanie wie, co zrobić, żeby zwrócić na siebie uwagę. Do kreacji dobrała długie, czarne kozaki. Całość dopełniła prostym upięciem włosów. Makijaż gwiazdy również był strzałem w dziesiątkę. Mocno zaakcentowane usta i oczy idealnie komponowały się z jej jasną cerą.

Na gali towarzyszył jej partner, Blake Shelton, który zaprezentował się w tradycyjnej koszuli i marynarce. Para razem prezentowała się świetnie, jednak całą uwagę z pewnością skradła Gwen Stefani.

Królowe modowego recyklingu

Zobacz wideo

Przypomnijmy, że Gwen debiutowała w latach 90. Była główną wokalistką zespołu "No Doubt". Ich najpopularniejszy utwór to "Don't speak", który mimo upływu lat nadal cieszy się ogromną popularnością. Podobnie jest z artystką, która prawie się nie zmieniła.

Oczywiście gwiazda nigdy nie przyznała się do żadnej operacji plastycznej, jednak my uważamy, że musiała pomóc sobie zabiegami medycyny estetycznej. Wygląda jednak bardzo naturalnie, co rzadko się zdarza u amerykańskich gwiazd.

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.