Filmowy Massimo śpiewa w utworze promującym "365 dni". Internauci: Ta piosenka brzmi tak dobrze. Czy Michele Morrone stanie się nowym ulubieńcem?

Michele Marrone opublikował teledysk promujący nie tylko jego debiutancką płytę, ale i film "365 dni". Komentarze fanów? Bardzo pozytywne!

Blanka Lipińska nie zwalnia tempa i kuje żelazo póki gorące. Kilka tygodni wystartowała z promocją ekranizacji swojej książki, "365 dni". Zainteresowanie produkcją jest naprawdę wielkie, a niezachęconych jeszcze widzów ma przekonać przystojny Michele Marrone, który nagrał na potrzeby filmu piosenkę. Właśnie opublikował w sieci teledysk promujący. 

"365 dni" - teledysk promujący

Gwiazda przez długi czas ukrywała w tajemnicy aktorów, którzy wcielą się w głównych bohaterów jej filmu. Ostatecznie zadecydowała, że Laurę zagra Anna Maria Sieklucka, a Massima, Michele Morrone. Oboje z chęcią pozują na ściankach i stali się bardzo aktywnymi użytkownikami Instagrama. Ponadto aktor zapragnął zostać też piosenkarzem. W sieci pojawił się właśnie teledysk do singla promującego nie tylko "365 dni", ale i jego debiutancką płytę. Utwór zatytułowany jest "Feel It".

 

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani oceniają klip naprawdę dobrze, jednak największą uwagę zwracają na głos filmowego Massima. Co ciekawe, to nie tylko zdanie polskiej publiczności, ale ludzi z różnych zakątków świata.

Nie mogę się doczekać filmu, ta piosenka brzmi tak dobrze!
Od pierwszego przesłuchania już się zakochałam w tej piosence.
Bosko. Cudowny głos. Sale kinowe będą pełne - pisali.

 A jak Wy oceniacie klip promujący film "365 dni"? Wybierzecie się do kina?

CW, KB

Zwiastun filmu Blanki Lipińskiej, "365 dni":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.