Syn Anity ze "Śluby od pierwszego wejrzenia" zrobił tacie laurkę. Adrian nie mógł odebrać jej osobiście. "Bardzo ubolewam". Jest śliczna!

Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się nowymi zdjęciami syna. Pokazał, jaki prezent dostałby od niego, gdyby tylko mógł być obok. Naprawdę urocze.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak, poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" i pobrali się w marcu 2018 roku. Uczucie, jakie ich połączyło, było tak mocne, że postanowili założyć rodzinę. W 2019 roku na świat przyszedł ich syn, którego zdjęcia często publikują na swoich social mediach. Do takich należą te, wrzucone na Instagram przez mężczyznę. Adrian pochwalił się prezentem od syna, którego jednak nie mógł odebrać w dniu swoich urodzin.

Syn Anity i Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrobił tacie laurkę

Adrian obchodził 33. urodziny. Nie mógł spędzić ich niestety z rodziną. Otrzymał jednak zdjęcie prezentu, który przygotował dla niego jego syn. Była to laurka z namalowanym sercem. Urzeka jednak wewnętrzna strona kartki. Widnieje tam napis "Kocham Cię" i odbita rączka Jerzego. 

Są takie dni, które człowiek chciałby przeżyć inaczej, niż było w rzeczywistości. Powodów może być wiele, ale które są słuszne?Wiemy to my sami najlepiej! Są to moje pierwsze urodziny w roli ojca i bardzo ubolewam, że nie było mi dane wyściskać mojego szkraba, któremu dzisiaj wyszedł pierwszy ząbek i który tak dumnie odcisnął swoją wymalowaną farbą dłoń na laurce. Niemniej jednak to on dodaje mi sił i wiary na co dzień. Czego mogę sobie życzyć w dniu urodzin? Zdrowia, które pozwoli mi czerpać radość z każdej nowej umiejętności, jaką Jerzy zdobędzie, celebrować jak najwięcej momentów jego sukcesów, które są i będą też moimi sukcesami, będąc dumnym że mam takiego syna.

Fani nie tylko składali życzenia Adrianowi, ale i komplementowali chłopca.

Cudny jest! Synek cały tatuś.
Ale synuś podobny do tatusia.
Ale słodziak!

Fakt, zdjęcia są naprawdę urocze. Prezent też niczego sobie. Adrian, sto lat!

CW

Nie wszystkim uczestnikom "Ślubu od pierwszego wejrzenia" udało się stworzyć stałe związki. Zobaczcie, które pary się rozstały. 

Więcej o:
Komentarze (18)
Syn Anity ze "Śluby od pierwszego wejrzenia" zrobił tacie laurkę. Adrian nie mógł odebrać jej osobiście
Zaloguj się
 • Gość: kaj

  Oceniono 9 razy 7

  jej jaki podobny

 • Gość: Ola

  Oceniono 8 razy 6

  Słodziak !!!! Tez bym żałowała , dzieciaki kochają swoich rodziców całym sercem i cieszą się jak mama i tata doceniają ze coś zrobili

 • Gość: Iza

  Oceniono 5 razy 5

  śliczny synek, niby cały tata ale ma coś też z mamy w spojrzeniu.

 • Gość: piko

  Oceniono 5 razy 3

  juz widac jakie z malego wyrosnie urocze ciacho , dziewczyny beda piszczec

 • Gość: 56

  Oceniono 5 razy 3

  Slicznosci cały tata ?

 • lech40

  0

  Syn Anity ze "Śluby od pierwszego wejrzenia" zrobił tacie laurkę. Adrian nie mógł

  Adrian nic nie może. Co najwyżej może coś podpisać.

 • Gość: bnh

  0

  cały tatuś

 • Gość: Monika

  Oceniono 2 razy 0

  Sliczny chłopczyk ale współczuję jak go rodzice nazwali... Sami fajne normalne imiona , a dziecko skrzywdzone moim zdaniem. Jak słyszę jak nazywają te dzieci jakieś Jerze Franki Gienki Ryśki etc to już współczuję tym dzieciom

 • Gość: kicu

  Oceniono 1 raz -1

  córka drugiego właściciela kota syna Grażyny ze ślubu od pierwszego bzykania pokazała na instastory dziecko siostry pierwszego męża brata Joli z Love island....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX