Joanna Kulig na gali wręczania Paszportów Polityki 2019. Aktorka postawiła na błysk. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

Joanna Kulig pojawiła się na gali wręczenia Paszportów Polityki. Zobaczcie, w jakiej kreacji zaprezentowała się aktorka.

We wtorek odbyła się 27. edycja Paszportów Polityki. Na gali pojawiło się wiele znanych gwiazd. Jedną z nich była Joanna Kulig, która wręczyła nagrodę jednemu z tegorocznych zwycięzców.

Joanna Kulig na gali Paszporty "Polityki"

Laureatem w kategorii "Film" okazał się aktor Bartosz Bielenia, który odebrał nagrodę za "Boże Ciało" w reżyserii Jana Komasy. Statuetkę wręczyła mu zeszłoroczna laureatka, Joanna Kulig, która nie kryła radości i wzruszenia.

Bartosz Bielenia nagrodę dostał za:

Wielkie emocje pozwalające przeżywać dramaty ludzi, takich jak my, za wyrażenie tego, co dla Polaków najboleśniejsze i najważniejsze, oraz za aktorstwo na najwyższym poziomie.

A jak prezentowała się aktorka?

Joanna Kulig na tę okazję wybrała dość nietypowy komplet. Delikatnie mieniąca się bluzka w połączeniu z czarnymi, klasycznymi spodniami dawała niezwykły efekt. Musimy przyznać, że w takim wydaniu bardzo nam się podoba. Na uwagę zasługuję również fryzura aktorki - gładkie upięcie. Całość dopełniła dużymi kolczykami.

Aktorka rok temu również była laureatką Paszportów "Polityki" za film "Zimna wojna", w którym zagrała Zulę, młodą, szukającą szczęścia dziewczynę. Film ten, podobnie jak "Boże Ciało", również był nominowany do Oscarów. Niestety, nie wygrał nagrody.

Mamy nadzieję, że w tym roku to się uda i "Boże Ciało" okażę się najlepszym międzynarodowym filmem.

BO

Tak twórcy "Bożego ciała" zareagowali na nominację do Oscara.

Więcej o:
Komentarze (74)
Joanna Kulig na gali wręczania Paszportów "Polityki" 2019. Naszą uwagę zwraca nietypowa kreacja aktorki
Zaloguj się
 • ahava

  Oceniono 49 razy 37

  Fajna kobitka, no ale jak mowa o strojach, to moim zdaniem, w tej kreacji wygląda po prostu źle.

 • Gość: gosc

  Oceniono 39 razy 25

  Stanik źle dobrany i biust ma przez to na złym poziomie. Powyciągana częściowo bluzka ze spodni dodatkowo ten efekt powiększa (2 zdjęcie).

  Sympatyczna kobieta, dobra aktorka, ale ubrać się po prostu nie umie albo ktoś jej ubrać nie umie. Chciałabym zobaczyć ją w dobrym staniku - to zmieni proporcje sylwetki i dobrze dobranym stroju + makijaż i fryzura.

 • lgsz

  Oceniono 35 razy 25

  ten strój niestety, ale nie do takiej sylwetki, osobno wszystko ładne ale nie w takim zestawieniu, ie wypadło to dobrze

 • mateuszzex

  Oceniono 26 razy 18

  wyglada zle. urode ma jaka ma, ale stroj powinien byc lepiej dobrany. dobra aktorka- widzialem ja w psach i zimnej wojnie- dobre kino

 • Gość: Kk

  Oceniono 46 razy 16

  Tak niestety źle wygląda...stylizacja też niedopasowana..szkoda

 • Gość: beti

  Oceniono 44 razy 14

  Z całym szacunkiem dla pani Asi,ale koszmarna stylizacja,jej stroje są zawsze niedopasowane do sylwetki i wieku

 • Gość: asha

  Oceniono 53 razy 13

  Piękna kobieta (wewnątrz i zewnątrz), bez silikonu, botoksu, kolagenu, wypełniaczy, tipsów, doczepów i licówek. Pewnie dlatego nie podoba się Grażynom.

 • Gość: Iza

  Oceniono 42 razy 12

  Złośliwe baby pokażcie swoje zdjęcia jak wy wyglądacie? Wygląda dobrze, nie nosi rozmiaru 36 i nie udaje nastolatki. Piękna kobieta

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX