Joanna Kulig na gali wręczania Paszportów Polityki 2019. Aktorka postawiła na błysk. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

Joanna Kulig pojawiła się na gali wręczenia Paszportów Polityki. Zobaczcie, w jakiej kreacji zaprezentowała się aktorka.

We wtorek odbyła się 27. edycja Paszportów Polityki. Na gali pojawiło się wiele znanych gwiazd. Jedną z nich była Joanna Kulig, która wręczyła nagrodę jednemu z tegorocznych zwycięzców.

Joanna Kulig na gali Paszporty "Polityki"

Laureatem w kategorii "Film" okazał się aktor Bartosz Bielenia, który odebrał nagrodę za "Boże Ciało" w reżyserii Jana Komasy. Statuetkę wręczyła mu zeszłoroczna laureatka, Joanna Kulig, która nie kryła radości i wzruszenia.

Bartosz Bielenia nagrodę dostał za:

Wielkie emocje pozwalające przeżywać dramaty ludzi, takich jak my, za wyrażenie tego, co dla Polaków najboleśniejsze i najważniejsze, oraz za aktorstwo na najwyższym poziomie.

A jak prezentowała się aktorka?

Joanna Kulig na tę okazję wybrała dość nietypowy komplet. Delikatnie mieniąca się bluzka w połączeniu z czarnymi, klasycznymi spodniami dawała niezwykły efekt. Musimy przyznać, że w takim wydaniu bardzo nam się podoba. Na uwagę zasługuję również fryzura aktorki - gładkie upięcie. Całość dopełniła dużymi kolczykami.

Aktorka rok temu również była laureatką Paszportów "Polityki" za film "Zimna wojna", w którym zagrała Zulę, młodą, szukającą szczęścia dziewczynę. Film ten, podobnie jak "Boże Ciało", również był nominowany do Oscarów. Niestety, nie wygrał nagrody.

Mamy nadzieję, że w tym roku to się uda i "Boże Ciało" okażę się najlepszym międzynarodowym filmem.

BO

Tak twórcy "Bożego ciała" zareagowali na nominację do Oscara.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.