Iga Lis zakończyła rok romantycznym zdjęciem z Taco Hemingwayem. "My, 2019". Tak słodko jeszcze nigdy nie było

Iga Lis pokazała, jak kończy 2019 rok u boku ukochanego, Taco Hemingwaya. Na Instagramie pochwaliła się romantyczną fotografią.

O związku Igi Lis i Taco Hemingwaya wiemy już od lipca 2018 roku, kiedy to para po raz pierwszy pokazała się publicznie podczas Open'era. Nie da się ukryć, że to było niemałe zaskoczenie dla wszystkich, tym bardziej że zakochanych łączy spora różnica wieku - wtedy Iga Lis miała zaledwie 18 lat, natomiast Taco 27. To jednak nie przeszkodziło im w rozwijającym się uczuciu, tak samo jak odległość, na którą są skazani przez studia Igi. Obecnie tworzą jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie.

Iga Lis pokazała nowe zdjęcie z Taco

Nie da się ukryć, że Iga i Taco bardzo chronią swoją prywatność, co być może właśnie jest przepisem na sukces w ich relacji. Para bardzo rzadko publikuje wspólne zdjęcia, nie bywa razem na salonach. Od czasu do czasu daje się przyłapać paparazzi w miejscach publicznych, ale są to wyjątkowo rzadkie sytuacje. Teraz jednak Iga zdecydowała się pokazać na Instagramie, jak zakończyła 2019 rok, publikując romantyczną fotkę z ukochanym.

My, 2019 - napisała.
 

Na zdjęciu widzimy Taco, który całuje Igę. Para wygląda na bardzo szczęśliwą, a zwłaszcza Iga, która na fotografii ma bardzo rozanieloną minę. Czekamy na więcej takich zdjęć pary!

KM

Niedawno mama Igi Lis, Kinga Rusin, zdradziła nam sekrety swojej figury:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.