Iga Lis przebrała się za Britney Spears na Halloween i wyglądała genialnie. Ale to nie wszystko. Fani: "Wow! Ekologicznie!"

Iga Lis dopiero teraz pochwaliła się swoim przebraniem na Halloween i zaskoczyła wszystkich. Córka Kingi Rusin przebrała się za Britney Spears z 2001 roku.

Mimo że Halloween już za nami, to Iga Lis dopiero teraz zdecydowała się pokazać swoją stylizację. Córka Kingi Rusin wyłamała się tradycji i w tym roku postanowiła "nie straszyć" swoim lookiem. Wybrała za to kultową stylizację Britney Spears, w której artystka pokazała się w 2001 roku podczas rozdania American Music Awards. To właśnie wtedy Britney i Justin zaprezentowali światu swoje dżinsowe zestawy, które przeszły już do historii mody i były wielokrotnie kopiowane. Idze Lis udało się perfekcyjnie odtworzyć look Britney!

Iga Lis jako Britney Spears na Halloween

Iga Lis pokazała na swoim Instagramie halloweenową stylizację i mamy wrażenie, że cofnęliśmy się w czasie do 2001 roku! Córka Kingi Rusin miała na sobie długą suknię z dekoltem w kształcie serca, a do tego dobrała błyszczący srebrny choker. Delikatny makijaż, naturalnie rozpuszczone włosy i mamy  - wypisz, wymaluj - Britney! Jak się okazuje, suknia Igi Lis była przy okazji ekologiczna i zero waist, bo została stworzona z siedmiu par spodni z ciucholandu.

Wow! I ekologicznie! - napisała jedna z fanek Igi.
Tak jest, nowe życie dla siedmiu par spodni z lumpeksu - odpowiedziała Iga.
 

Obserwatorzy Igi zachwycili się jej stylizacją i zwrócili uwagę, że podczas Halloween wcale nie trzeba "straszyć", żeby świetnie wyglądać.

Cudo
Genialne!
Iguś, wyglądasz przepięknie! - piszą fani.

Iga Lis postanowiła nie straszyć w tym roku na Halloween, w przeciwieństwie do Małgorzaty Rozenek:

Zobacz wideo

Oczywiście teraz nasuwa się pytanie, czy Taco Hemingway przebrał się za "dżinsowego" Justina Timberlake'a. Niestety, na razie Iga Lis nie pokazała zdjęcia z ukochanym, ale mamy nadzieję, że jeszcze to zrobi.

KM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.