Sylwester z Polsatem. Na Stadionie Śląskim nie zabraknie Sławomira, Cleo i Ronniego Ferrariego. Pojawią się zagraniczne gwiazdy

Sylwester telewizji Polsat, czyli "Sylwestrowa Moc Przebojów" odbędzie się na śląsku. Pojawią się znane polskie gwiazdy i goście z zagranicy.

Sylwester organizowany przez telewizję Polsat odbędzie się w Chorzowie na Stadionie Śląskim. Na scenie nie zabraknie gwiazd polskiej i światowej estrady. 

Sylwester Polsat: kto wystąpi?

Do Chorzowa przybędą zagraniczne gwiazdy, które wykonają swoje największe hity: DJ Bobo i jego „Chihuahua”, Captain Jack, który wykona utwór „Captain Jack”, La Bouche - na ich koncie jest m.in. przebój „Be my lover", Layzee Fka Mr President i „Coco Jumbo”, Mikolas Josef i utwór „Acapella”. Mikolas to były model, reprezentant Czech w 63. Konkursie Piosenki Eurowizji (2018). 

Na Stadionie Śląskim nie zabraknie polskich artystów. Wystąpią: Maciej Maleńczuk, Cleo, Michał Szpak, Piersi, Daj to głośniej, Ronnie Ferrari, Sławomir, Feel, Long and Junior, Enej, Future Folk, Michał Wiśniewski, After Party, Miły Pan, Defis i MIG. 

Trwają przygotowania do najważniejszej imprezy roku. W tym roku "Sylwestrową Moc Przebojów" poprowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, Ela Romanowska i Rafał Maserak. Po raz pierwszy w tej roli sprawdzą się Barbara Kurdej-Szatan, Karolina Gilon i Damian Kordas.

 

Paulina Sykut zaprezentowała sylwestrową kreacje. Jak będą wyglądać inne gwiazdy? Transmisja z Chorzowa rozpocznie się o godz. 20:00. 

Na czyj występ najbardziej czekacie?

DK

ZOBACZ: Dominika Gwit zatańczyła z Krzysztofem Ibiszem

Zobacz wideo