Sylwester TVN w Warszawie. Wystąpią Edyta Górniak, Beata Kozidrak, Sylwia Grzeszczak i wiele innych gwiazd. Nie zabraknie znanych hitów

Sylwester transmitowany na antenie TVN odbędzie się kolejny raz na placu Bankowym w Warszawie. Imprezę poprowadzą dziennikarze znani ze stacji. Kogo zobaczymy na scenie?

Sylwester TVN organizowany jest przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy i telewizję TVN. Na scenie nie zabraknie największych gwiazd.

Sylwester TVN: kto wystąpi?

Na wyjątkowej scenie, która powstała na placu Bankowym wystąpią: Bajm, Perfect, Kombi, Blue Cafe, Pectus, Edyta Górniak, Aleksandra Gintrowska, Sylwia Grzeszczak, Reni Jusis, Ania Karwan, Ewelina Lisowska, Patrycja Markowska, Natalia Szroeder, Baranovski, Grzegorz Hyży, Liber i Sławek Uniatowski.

Natalia Szroeder, która była gościem programu "Wstajesz i weekend" w TVN24, zdradziła, że dla zgromadzonych w Warszawie i przed telewizorami szykuje niespodziankę:

Będą moje piosenki, które bardzo lubię śpiewać i śpiewam na koncertach, ale będzie też mała niespodzianka muzyczna, zaskoczenie - mówiła artystka.

Imprezę poprowadzi Gabi Drzewiecka, Patrycja Kazadi, Filip Chajzer i Olivier Janiak. Na Instagramie telewizji TVN zamieszczono zdjęcie z prób:

Transmisja w telewizji rozpocznie się o 19:45 i potrwa 5 godzin. Organizatorzy zapewniają, że szykuje się fantastyczne i spektakularne wydarzenie. Gwiazdy zaśpiewają nie tylko swoje utwory, ale także muzyczne szlagiery.

Wybieracie się na plac Bankowy?

DK

ZOBACZ: Natalia Szroeder i Natalia Siwiec poznały się na planie filmu. Jak się dogadują?

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (10)
Sylwester TVN w Warszawie. Wystąpią Edyta Górniak, Beata Kozidrak, Sylwia Grzeszczak i wiele innych gwiazd. Nie zabraknie znanych hitów
Zaloguj się
 • Gość: Mafrtucha

  Oceniono 3 razy 1

  Ja nie będę oglądać bo występuje Górniakowa której nie cierpię!,

 • Gość: Jo

  Oceniono 5 razy 1

  OBCIACH

 • Gość: Ja

  Oceniono 7 razy 1

  Stare pruchna będą śpiewać swoje stare przeboje. Nie będę oglądać!

 • Gość: zgroza

  Oceniono 2 razy 0

  Kto tych spiewow wyslucha?
  Celebrytki z grubymi doopami i kolorowymi wozami - zepsuja kolejne swieto.

 • Gość: Martucha

  Oceniono 2 razy 0

  Ja nie będę oglądać bo ma wystąpić Görniakowa której nie cierpię

 • Gość: Ala

  Oceniono 4 razy 0

  Tu przynajmniej pogoda nie ma nic przeciwko.... Bo scenę tvpis w Zakopanem zmiotło :) :) :)

 • Gość: Ella

  Oceniono 5 razy -5

  Czekamy z utęsknieniem na na największą polską Gwiazdę EDYTE GÓRNIAK, artystka przez duze A reszta daleko za panią Edytkä.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX