Joanna Krupa wybrała się na spacer z córką. Naszą uwagę zwrócił wózek. Dość kosztowny

Joanna Krupa skorzystała z kalifornijskiego słońca i wybrała się na spacer z córką. Przy okazji zaprezentowała wózek dziecięcy, który nie należy do najtańszych.

Joanna Krupa od dwóch miesięcy jest szczęśliwą mamą. W przeciwieństwie do innych celebrytek, nie ma problemu z pokazywanie twarzy swojego dzidziusia. Swoje macierzyństwo chętnie relacjonuje na Instagramie, który jest pełen postów z małą Ashą Leigh w roli głównej. Tym razem prowadząca "Top Model" pokazała wózek, który towarzyszy jej na spacerach z córką.  

Joanna Krupa pokazała wózek dziecięcy

Joanna Krupa wybrała się na spacer z córką, czym oczywiście pochwaliła się internautom, publikując zdjęcie na Instagramie. Przy okazji pokazała, jaki model wózka wybrała dla swojej pociechy. 

 

Joanna Krupa wybrała model wózka G5 z firmy Orbit Baby. Takie cacko to koszt około 1100 dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje nam kwotę 4500 zł. Mało która mama może pozwolić sobie na taki wydatek, jednak mamy wrażenie, że kieszeń Joanny nie do końca poczuła nowy zakup. W końcu ze względu na swoją popularność i zasięgi może liczyć na wiele intratnych współprac z markami dziecięcymi. Myślicie, że tym razem również tak było?

Córka Joanny Krypy ma za sobą już pierwszą profesjonalną sesję zdjęciową:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: