Blanka Lipińska filozofuje w bieliźnie. Nawiązuje do byłego partnera? Odważne zdjęcie skomentowała Grażyna Szapołowska

Blanka Lipińska wie, jak zwrócić na siebie uwagę mediów. Jej najnowszy post na Instagramie można interpretować na wiele sposób.

Czy nam się to podoba, czy nie, fakty są takie, że Blanka Lipińska jest obecnie jedną z najchętniej czytanych pisarek w Polsce. Popularność przyniosły jej książki z serii "365 dni". Ekranizacja pierwszej z nich już w lutym trafi na ekrany kin.

Kontrowersyjna jest nie tylko twórczość Lipińskiej, ale i ona sama. Gwiazda jest znana ze swojego ciętego języka i poczucia humoru, a także zamiłowania do skąpych kreacji, które odsłaniają jej smukłą sylwetkę. Pomimo to pisarka stroni od większych skandali, choć jej udawany ślub z byłym już partnerem wzbudził wiele kontrowersji nie tylko wśród fanów, ale też dziennikarzy.

Blanka Lipińska tęskni za byłym?

Mogłoby się wydawać, że Blanka Lipińska wiedzie aktualnie szczęśliwe życie singielki. W najnowszym poście na Instagramie pisarka pokusiła się jednak o dość głębokie przemyślenie. Uwagę zwraca również jej stylizacja złożona wyłącznie z bielizny.

 
Tęsknić to mieć nadzieję, że coś wróci - napisała pod odważną fotką.

Czyżby gwiazda chciała dać w ten sposób do zrozumienia, że brakuje jej byłego partnera? Jej słowa dają do myślenia. Wpis skomentowała między innymi Grażyna Szapołowska. Przypomnijmy, że aktorka zagrała w filmie "365 dni".

Lub ktoś - napisała.

Blanka szybko jej odpowiedziała.

Ktoś to też coś.

Niewykluczone więc, że chodzi o konkretną osobę.

Natasza Urbańska zagra w filmie "365 dni" rolę Włoszki. "Wspaniała propozycja":

Zobacz wideo
Więcej o: