Michał Wiśniewski zaręczył się. Zdradził go znajomy, który dodał wymowny wpis

Jak podaje Pudelek, Michał Wiśniewski się zaręczył. Jego przyszłą żoną zostanie Paulina, z którą spotyka się od kilku miesięcy.
Zobacz wideo

Wiele wskazuje na to, że będziemy świadkami kolejnego ślubu Michała Wiśniewskiego. Na początku roku piosenkarz odszedł od swojej żony, Dominiki Tajner, z którą we wrześniu wziął rozwód. Szybko znalazł nową ukochaną, którą okazała się Paulina. Prawdopodobnie nadejdą spore zmiany w ich wspólnym życiu.

Michał Wiśniewski się zaręczył?

Jak donosi portal Pudelek, Michał właśnie zaręczył się z ukochaną. Dotarli do profilu na Facebooku znajomego pary, który dodał wspólne zdjęcie z zakochanymi i napisał:

Po zaręczynach Michała i Poli.

Dowodem na to być także zmieniony status piosenkarza, w którym deklaruje, że jest "zaręczony". Możemy się więc spodziewać, że w 2020 roku lider zespołu Ich Troje po raz piąty stanie na ślubnym kobiercu. Przypomnijmy, że wcześniej był żonaty z Magdą Famme, Mandaryną, Anną Świątczak oraz Dominiką Tajner.

Michał Wiśniewski - kim jest jego nowa ukochana?

Obecną partnerką muzyka jest 35-letnia Paulina z Warszawy, która ma już czworo własnych dzieci. Para miała poznać się za pośrednictwem aplikacji Tinder, a ich relacja rozwinęła się w ekspresowym tempie. Kobieta szybko wprowadziła się do słynnej willi lidera Ich Troje w Magdalence. Dzieci piosenkarza polubiły nową wybrankę ojca, co możemy zobaczyć na zdjęciach, jakie zrobili im w lipcu paparazzi (znajdziecie je TUTAJ).

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.