Fanka zaatakowała Natalię Siwiec. "Dlaczego obchodzisz święta? Przecież nie jesteś katoliczką". Modelka odpowiedziała bez zawahania

Natalia Siwiec opublikowała świąteczne zdjęcie. Niestety, stało się ono pretekstem do zaatakowania modelki przez obserwatorkę. Tym razem zwrócono uwagę na fakt, że gwiazda nie jest katoliczką.

Natalia Siwiec jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Prawie codziennie dodaje tam nowe zdjęcia. Najczęściej są to posty reklamujące różne produkty - modelka jest bowiem jedną z najlepiej opłacalnych influencerek w Polsce. Czasem zdarza się jej jednak zrobić wyjątek i opublikuje zwyczajną, rodzinną fotografię. Do takich należy ta ostatnia, ze świątecznym akcentem. Niestety, nie wszyscy słodzili jej w komentarzach. 

Natalia Siwiec zaatakowana przez fankę

Gwiazda, podobnie jak większość Polaków, przygotowuje się właśnie do świąt. Dla niej jednak nie jest to okres oczekiwania ponownych narodzin Jezusa, Natalia jest osobą niewierzącą. Właśnie to postanowiła wytknąć jej fanka. 

Dlaczego obchodzisz święta, przecież nie jesteś katoliczką. Idź wyznawać swój okultyzm - czytamy.

Siwiec natychmiast zareagowała na ten atak. 

Okultyzm, haha. Moja religia to miłość, a ten wolny czas cudownie spędzić z rodziną i się radować. I, niestety, w Twojej wypowiedzi wychodzi jedna obrzydliwa rzecz... "idź sobie stąd, jak nie wierzysz w to, co ja". Obłuda okropna. Gdzie podziała się miłość? Kiedy została zastąpiona agresją? - dopytywała Natalia. 

Cóż, jest to bardzo problematyczna sytuacja, jednak wychodzimy z założenia, że każdy powinien zająć się swoją wiarą, swoimi poglądami i nie wypominać tego innym. Jakie jest Wasze zdanie?

CW

Natalia Siwiec zagrała w filmie. Reporterka Plotka porozmawiała z nią o tym. 

Więcej o:
Komentarze (432)
Fanka zaatakowała Natalię Siwiec: Dlaczego obchodzisz święta, przecież nie jesteś katoliczką?
Zaloguj się
 • Gość: a co

  Oceniono 157 razy 105

  Dla nie-katolika święta mogą mieć inny wymiar np. świecki. Nikt nie ma prawa pouczać, zabraniać świętowania itp tylko dlatego że nie jest katolikiem. Hindus też może obchodzić Boże Narodzenie tak jak i ja mogę obchodzić święto niepodległości Kanady :) Dopóki nie łamię prawa , nikomu nic do tego. Schowajcie wasze wredne , katolickie pyski i nie szczekajcie

 • Gość: Ewa

  Oceniono 159 razy 93

  Natalka ma rację, wielka pani katoliczka zapomniała o miłości bliźniego. Religia nigdy nie dzieli ludzi a łączy. Jeśli nie potrafisz kochać bliźniego swego jak siebie samego to nie jesteś żadną katoliczką a po prostu podłym człowiekiem!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 126 razy 80

  Też jestem niewierzący i święta obchodzi zwyczajowo, spotykamy się z rodziną, jemy, mamy choinkę, prezenty, normalnie tylko nie duchowo, traktujemy te swieta

 • Gość: Miki

  Oceniono 83 razy 63

  Każdy ma prawo obchodzić święta jak chce. Ważne by było to święto miłości i czasu wśród najbliższych. Pierwsze słyszę, że trzeba być katolikiem by mieć choinkę i świąteczną atmosferę. Z drugie strony, nikt tak jak prawdziwy katolik nie potrafi obrzucić hejtem drugiej osoby. Ludzie, świętujcie razem wśród szacunku do drugiej osoby nie patrząc na to jaką, i czy w ogóle, religię wyznaje. Najlepszego!!!!

 • bene_gesserit

  Oceniono 80 razy 46

  Tego typu agresywni katolicy niech zostawią mi, niekatoliczce, poczciwe pogańskie zwyczaje: choinkę, sianko, datę celebracji, gadające zwierzęta, tradycyjne potrawy i puste miejsce przy stole.

  Katolicką resztę mogą sobie zatrzymać.

 • ferrment

  Oceniono 63 razy 45

  Ta fanka nie wie, że święta są starsze niż chrześcijaństwo. KK nie mógł ich wytrzebić, to uznał za swoje i tak indoktrynuje od małego dziecka. Potem wyrastają takie nimoty, co nic nie wiedzą.

 • Gość: Xcx

  Oceniono 83 razy 43

  Komentarzem chciala zablysnac a siwiec ja zgasila. Granica inferencji w cudze zycie juz dawno zostala przekroczona. Powtorze to jeszcze raz niech kazdy skupi sie na swoim zyciu zamiast zyc non stop cudzym

 • boo-boo

  Oceniono 65 razy 35

  "Tempa" dzida pewnie nie wie, że święta są obchodzone także przez nie- katolików.

 • Gość: Pelaśka

  Oceniono 52 razy 32

  coroczny ból doopy katolików - jak święta spędzają niekatolicy (ateiści) i dlaczego nie idą do pracy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX