Projektant ocenił stylizacje Małgorzaty Rozenek. "Od matek oczekujemy klasy". Głos zabrała też stylistka

Niedługo Małgorzata Rozenek będzie nas zachwycać ciążowymi stylizacjami. Teraz jednak ocenie zostały poddane jej dotychczasowe. Krzysztof "Plich" Pliszczyński nie zostawił na prezenterce suchej nitki, a swoje trzy gorsze dorzuciła stylistka, Karolina Domaradzka.

Odkąd Małgorzata Rozenek ogłosiła, że jest w ciąży, nie ma dnia, by w sieci nie pojawił się news na jej temat. Na popularności gwiazdy chce chyba skorzystać niegdyś znany - dziś już mniej - projektant Krzysztof "Plich" Pliszczyński. Mężczyzna skrytykował stylizacje żony Majdan. Nie on jeden.

Małgorzata Rozenek skrytykowana

Małgorzata Rozenek podpadła swoimi stylizacjami. Jej looki ocenił projektant, posługujący się pseudonimem "Plich". Choć pochwalił nową fryzurę gwiazdy, uszczypliwie skomentował jej stylizacje. 

Od matek oczekujemy klasy. Niech będzie mini, ale supermini to już przesada. Małgorzata Rozenek ma fajną fryzurę, ostatnio nowe cięcie, bardziej wyraziste, agresywne. Myślę, że chciała pokazać swój charakter. Jednak uważam, że styl pani Małgorzaty to przesada. Jak ktoś chce nosić tytuł Lady Margaret, to długość zobowiązuje. Chciałbym poznać jej mamę i zapytać się, czy jest zadowolona ze stylu córki. Lady Margaret ma dzieci, więc myślę, że powinna pomyśleć o tym, co będzie za 10 lat, czego by chciała jako matka - mówi agencji Newseria Lifestyle.

Krzysztof przyznał, że lubi Małgorzatę, ale dał do zrozumienia, że nie powinna ubierać się tak odważnie. 

Myślę, że Rozenek powinna się zastanowić nad tym, jaki daje przykład. To jest świetna kobieta, nie poznaliśmy się nigdy osobiście, ale odbieram ją absolutnie ciepło i serdecznie. Jednak uważam, że kobiety w tym wieku nie powinny świecić tym czy tamtym, zwłaszcza że dzieci mają internet, smartfony i śmieją się z innych dzieci. To musi być bardzo trudne dla dziecka. Jako mama chciałbym uchronić swoje dziecko przed kompromitacją. Mamy! Nie jesteście towarem, macie być piękne. Macie być wartością, subtelnością, miłością, czułością, czymś najlepszym - dodaje.

Swoje trzy gorsze dorzuciła Karolina Domaradzka. Przeczytajcie, co napisała o ostatniej, bardzo wiosennej stylizacji przyszłej mamy. 

Karolina DomaradzkaKarolina Domaradzka screen InstaStories @karolina_domaradzka

Faktycznie, może niektóre sukienki, które zakłada Małgorzata, są krótkie, ale mając tak zgrabne nogi, szkoda ich nie pokazywać. Ponadto, Rozenek przyzwyczaiła nas, że lubi bawić się modą i zawsze zakłada to, w czym po prostu dobrze się czuje. Wystarczy chociażby spojrzeć na jej garnitury, które są zawsze perfekcyjnie dopasowane. Nie możemy doczekać się już ciążowych stylizacji! 

CW

Małgorzata Rozenek pokazała ciążowe krągłości. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (68)
Małgorzata Rozenek ma ładną fryzurę, ale nie stylówki. Znany projektant zjechał stylizacje gwiazdy
Zaloguj się
 • Gość: Jfd

  Oceniono 44 razy 38

  Bo ona akurat mimo funduszy nie potrafi się ubrać, tak jak marina. Nie wszystko co drogie jest modne i ładne. Są kobiety z klasą, które potrafią się ubrać za parę groszy. Ale klasy się nie kupi

 • Gość: Koles

  Oceniono 26 razy 18

  Ten pan ma absolutna racje-p.Majdan ma swoje lata,niestety i wyglada szkaradne Klasa prawdziwej DAMY polega na minimalizmie,a Ona robi z siebie”młodzieżowe”

 • Gość: Ircia

  Oceniono 9 razy 9

  Jeszcze jak ja stylisci ubiora to wyglada jako tako

 • Gość: uuu

  Oceniono 11 razy 7

  Bo ona jest tandetna , mimo że ma kasę ale nie ma KLASY. Wstawianie zdjęć z dupskiem, albo z tym wielkim, ordynarnym biustem jest zwyczajnie niesmaczne, paradowanie z gołym biustem przy dzieciach też nie wiadomo czemu ma służyć.

 • Gość: asha

  Oceniono 21 razy 7

  Rozenek to nie moja bajka, ale ma święte prawo wyglądać i ubierać się, jak chce. A innym nic do tego.

 • Gość: Gabi

  Oceniono 27 razy 7

  No taka tania lala... sorki ale ma już swój wiek i konkurencji dwudziestolatek nie prześcignie...stara szyja, ręce...nogi jak u sześciesiątki...a kolana...dramat...nawet Photoshop nie pomoże

 • Gość: Ja

  Oceniono 20 razy 6

  Święta prawda! Zapewne dzieci w szkole mają polewę ze Stasia i Tadzia!

 • Gość: Tara11

  Oceniono 5 razy 5

  Każdy wpis na temat tej pańci to góra kasy dla niej i łapacza piłek - piszcie, piszcie, jelenie.

 • Gość: Ela

  Oceniono 23 razy 5

  No taka juz jest kiczowata, ale babka i matka z niej super! Pozdrawiam cieplo wszystkich! :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX