John Travolta i Olivia Newton-John znów jako Danny i Sandy z musicalu "Grease". "Ależ jestem podekscytowana!". Bardzo się zmienili?

John Travolta i Olivia Newton-John znowu jako nastolatkowie z musicalu. Od premiery "Grease" mienęło 41 lat i z tej okazji aktorzy ponownie wcielili się w głównych bohaterów.

John Travolta i Olivia Newton-John to odtwórcy głównych ról w musicalu "Grease" z 1978 roku. Aktorzy pojawili się na evencie, który zorganizowano z okazji 41. rocznicy premiery filmu. Całe wydarzenie odbyło się pod hasłem "Meet n' Grease Movie Sing-a-long with Danny and Sandy" w West Palm Beach na Florydzie. Gwiazdy musicalu w mediach społecznościowych zamieściły zdjęcia z wydarzenia. 

John Travolta i Olivia Newton-John jako Danny i Sandy

Aktor zamieścił sporo zdjęć i nagrań z wydarzenia. Filmowi Danny i Sandy otworzyli dwudniowe wydarzenie i spotkali się z fanami. Na pierwszej fotografii pozują razem i trzymają się za ręce. Na nagraniach z kolei widać, że śpiewali utwory z musicalu. 

Rozemocjonowana Newton-John napisała, że cieszy się z założenia ubrań z filmu. 

Pierwszy raz w tym kostiumie, odkąd nakręciliśmy film! Ależ jestem podekscytowana! - napisała aktorka

Aktorka na to wydarzenie założyła kurtkę z filmu. Otrzymała ją od fana, który wylicytował ją na aukcji charytatywnej za 243 tys. dolarów, czyli ponad 930 tys. zł. 

Nie powinna leżeć w szafie miliardera, żeby mógł się przechwalać - stwierdziła Olivia. 

Dom aukcyjny Julien's Auctions zamieścił filmik, na którym wzruszona gwiazda odbiera kurtkę. Mężczyzna pozostał anonimowy, a suma jaką zapłacił za kurtkę została przeznaczona na rozwój organizacji Olivia Newton-John Cancer Research and Wellness Centre, wspomagającej osoby walczące z rakiem. Aktorka po raz trzeci walczy z rakiem piersi. 

DK

ZOBACZ: Aktorzy na bawili się w czasie "Meet n' Grease with Danny and Sandy"

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (2)
John Travolta i Olivia Newton-John znów jako Danny i Sandy z musicalu "Grease". "Ależ jestem podekscytowana!". Bardzo się zmienili?
Zaloguj się
  • pferben

    Oceniono 4 razy 4

    Wyglądają bosko. A przecież grając w filmie, nie byli już nastolatkami.

  • Gość: Dana

    0

    Uwielbiam Olivie, jest moja ulubiona piosenkarką.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX