Henry Cavill powitany okrzykami przez rozentuzjazmowanych fanów. Jest jednak haczyk. "Pożyczył" ich od Shawna Mednesa

Szczęściarze, którzy czekali na Shawna Mendesa przed argentyńskim hotelem dostali darmowy prezent. Okazało się, że w tym samym miejscu jest aktor Henry Cavill.

Henry Cavill był w Buenos Aires, aby promować serial "Wiedźmin", który już niedługo będzie miał swoją premierę (20 grudnia!). Przed hotelem zrobił pamiątkowe zdjęcia z tłumem fanów. Jednak ci nie do końca wiedzieli, kto z nimi pozuje.

Henry Cavill i Shawn Mendes we wspólnym hotelu

Okazało się, że podczas pobytu w Argentynie był w tym samym hotelu, co muzyk Shawn Mendes. Shawn w Buenos Aires gra jeden z koncertów ze swojej trasy koncertowej. Nie wiadomo, czy gwiazdy miały okazję się spotkać, ale Henry Cavill na swoim Instagramowym profilu wstawił zabawny post skierowany do piosenkarza.

Wspaniale było się spotkać i Was zobaczyć. Dziękuję też Shawnowi Mendesowi, bo z pewnością pożyczyłem część Twoich fanów. Argentyno, jeszcze wrócę! - napisał Cavill.
 

Faktycznie, na zdjęciu w tle widzimy transparenty dla Shawna, więc z pewnością Henry miał rację. Shawn Mendes nie zareagował jeszcze na zdjęcie Henry'ego, ale jesteśmy pewni, że nie przeszkadzało mu "pożyczenie" fanów. W końcu Henry Cavill jest znanym aktorem i Supermenem, więc kto nie chciałby się z nim podzielić odrobiną swoich zwolenników?

BO

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun serialu "Wiedźmin", który pojawi się już 20 grudnia. 

Zobacz wideo
Więcej o: