Jessica Mercedes na imprezie u Wieniawy. Pokazała nieznane zakątki jej mieszkania. Uwagę zwraca kuchnia, a w niej seksowny portret aktorki

Julia Wieniawa nie raz publikowała zdjęcia i filmy, gdzie widać, jak urządzone jest jej mieszkanie. Okazuje się, że aktorka nie pokazywała jednak wszystkiego. Rąbka tajemnicy uchyliła Jessica Mercedes, która gościła u aktorki.

Julia Wieniawa zaprosiła przyjaciół na kolację do swojego mieszkania. Wśród gości znalazła się m.in. Jessica Mercedes. Blogerka bawiła się u Julii świetnie, a na swoim InstaStories chętnie pokazywała, jak wyglądają przygotowania do imprezy, a później sama kolacja. Przy okazji pokazała też, jak wygląda mieszkanie aktorki. Na nagraniach widać rzeczy, którymi Julia Wieniawa dotychczas się nie chwaliła. 

Julia Wieniawa i jej portret

Jessica Mercedes zajrzała w każdy kąt mieszkania Julii Wieniawy. Na jej Instagramie znalazły się więc nagrania z łazienki, garderoby, salonu oraz kuchni. Najbardziej zaskakują właśnie ujęcia z tego ostatniego pomieszczenia. Blogerka zachwycała się bowiem różową lodówką gwiazdy. 

Perfekcyjna pani domu. Jaką ma różową lodówkę, jak lalka Barbie - śmiała się. 

Mercedes zrobiła też kilka zbliżeń na blat kuchenny. Okazuje się, że wśród wielu sprzętów pojawił się tam też oprawiony w złote ramki portret aktorki. 

To jest tak mocne - napisała Mercedes, kiedy zobaczyła zdjęcie. 

Mieszkanie Julii WieniawyMieszkanie Julii Wieniawy Fot. jemerced/Instagram

Szybko okazało się, że Julia Wieniawa ma w mieszkaniu więcej zdjęć, na których pozuje. Aktorka dwa z nich oprawiła i postawiła na toaletce. Dotąd Julka nie chwaliła się nimi, a niejednokrotnie pokazywała już fanom swoje cztery kąty

AG

Julia Wieniawa i Sandra Kubicka grają w kalambury

Zobacz wideo