Meghan i Harry odwiedzili londyńską jadłodajnię. Spotkali tam Adele! Zdjęcia wyciekły i widać, że świetnie się razem bawili

Meghan Markle i książę Harry rok temu odwiedzili jedną z londyńskich jadłodajni. Okazuje się, że nie byli tam sami. Książęcej parze towarzyszyła sama Adele.

Księżna Meghan i książę Harry chętnie angażują się w działania społeczne. Wiele z nich to oczywiście ich obowiązki, ale nie wszystkie wyjścia książęcej pary są oficjalne. Rok temu Meghan i Harry odwiedzili londyńską Hubb Community Kitchen. To szczególne miejsce, w którym kobiety, przede wszystkim pochodzenia arabskiego, zbierają się, by wspólnie gotować. Pomagają ubogim, ale to nie jedyny cel ich działalności. Wychodzą one z założenia, że wspólne gotowanie łączy, zaprzyjaźniają się, opowiadają o swoich problemach.

Księżna od dawna głośno mówi o problemach wspólczesnych kobiet, zupełnie więc nie dziwi fakt, że wybrała się do stowarzyszenia razem z mężem. Ale wspólne zdjęcia z Adele? Tego jeszcze nie widzieliśmy.

Meghan, Harry i Adele na wspólnych fotografiach

Choć Meghan i Harry odwiedzili Hubb Community Kitchen rok temu, zdjęcia wypłynęły dopiero teraz. Księżna jest bardzo zaangażowana w projekt, jej przepisy znalazły się nawet w wydanej przez stowarzyszenie książce kucharskiej.

Okazuje się, że Adele także wspiera kobiety ze stowarzyszenia. Jak donosi "Harper's Bazaar" rok temu pojawiała się w "kuchni" nawet dwa dni z rzędu, a przy jej napiętym grafiku to spore wyzwanie.

Na zdjęciach, które obiegły Instagram widać, że zarówno książęca para, jak i Adele świetnie bawili się w czasie pracy. 

Hubb Community to pierwsza społeczność, którą Meghan wybrała na swoją działalność po wejściu do rodziny królewskiej.

W 2018 roku Meghan i Harry przeżyli wiele chwil, które pewnie na długo zostaną w ich pamięci. Oto najpiękniejsze momenty:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (70)
Meghan i Harry odwiedzili londyńską jadłodajnię. Spotkali tam Adele! Zdjęcia wyciekły i widać, że świetnie się razem bawili
Zaloguj się
 • Gość: aha

  Oceniono 19 razy 17

  rok temu, aha... rzeczywiście news pierwszej świeżości
  podobno są na urlopie, ale i tak nie da się od nich odpocząć na tym portalu

 • Gość: Aga

  Oceniono 23 razy 11

  I gdzie to wspólne zdjęcia, bo jakoś nie widzę?! Kolejny durny nius z księżyca byle tylko iadowite Karyny mogły ulać trochę żółci.

 • Gość: goość

  Oceniono 7 razy 7

  Czy ten "news" będzie tu wisiał kolejny rok?!??...

 • Gość: G.

  Oceniono 7 razy 5

  Nieustannie się zastanawiam, dlaczego panny "redaktorki" Plotka publikują wulgarne, pełne epitetów i obelg wpisy pani "gosc"?
  Czyżby koleżanka z tej samej wsi???
  A może dla podniesienia "poziomu" tego portalu, coraz bardziej żałosnego?

 • Gość: Czytelnik

  Oceniono 9 razy 3

  I po co piszecie co oni zrobili rok temu za to teraz szaleja nic ciekawego

 • Gość: 78k8i67

  0

  taaa, wyciekły...

 • Gość: 😊

  Oceniono 28 razy 0

  Meghan i Harry cały czas gdzieś działają, nawet o niektórych działaniach nie mówiąc, a Kaśka z jednego wyjścia z d, ieckiem do szkoły robi sesje zdjęciową z wataha paparazo i wrzuca to do wszystkich tabloidow.
  Ot, taka sobie "subtelna" roznica😊

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX