Meghan i Harry odwiedzili londyńską jadłodajnię. Spotkali tam Adele! Zdjęcia wyciekły i widać, że świetnie się razem bawili

Meghan Markle i książę Harry rok temu odwiedzili jedną z londyńskich jadłodajni. Okazuje się, że nie byli tam sami. Książęcej parze towarzyszyła sama Adele.

Księżna Meghan i książę Harry chętnie angażują się w działania społeczne. Wiele z nich to oczywiście ich obowiązki, ale nie wszystkie wyjścia książęcej pary są oficjalne. Rok temu Meghan i Harry odwiedzili londyńską Hubb Community Kitchen. To szczególne miejsce, w którym kobiety, przede wszystkim pochodzenia arabskiego, zbierają się, by wspólnie gotować. Pomagają ubogim, ale to nie jedyny cel ich działalności. Wychodzą one z założenia, że wspólne gotowanie łączy, zaprzyjaźniają się, opowiadają o swoich problemach.

Księżna od dawna głośno mówi o problemach wspólczesnych kobiet, zupełnie więc nie dziwi fakt, że wybrała się do stowarzyszenia razem z mężem. Ale wspólne zdjęcia z Adele? Tego jeszcze nie widzieliśmy.

Meghan, Harry i Adele na wspólnych fotografiach

Choć Meghan i Harry odwiedzili Hubb Community Kitchen rok temu, zdjęcia wypłynęły dopiero teraz. Księżna jest bardzo zaangażowana w projekt, jej przepisy znalazły się nawet w wydanej przez stowarzyszenie książce kucharskiej.

Okazuje się, że Adele także wspiera kobiety ze stowarzyszenia. Jak donosi "Harper's Bazaar" rok temu pojawiała się w "kuchni" nawet dwa dni z rzędu, a przy jej napiętym grafiku to spore wyzwanie.

Na zdjęciach, które obiegły Instagram widać, że zarówno książęca para, jak i Adele świetnie bawili się w czasie pracy. 

 

Hubb Community to pierwsza społeczność, którą Meghan wybrała na swoją działalność po wejściu do rodziny królewskiej.

W 2018 roku Meghan i Harry przeżyli wiele chwil, które pewnie na długo zostaną w ich pamięci. Oto najpiękniejsze momenty:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.