Nowa Miss Polonia na salonach. Czy polska Margot Robbie zrobi karierę w show-biznesie?

Karolina Bielawska to zwyciężczyni tegorocznego konkursu Miss Polonia 2019. Od wygranej w wyborach coraz częściej pojawia się na ważnych wydarzeniach branży modowej czy show-biznesowej. Mamy jej zdjęcia z ostatniej imprezy.

Karolina ma 20 lat i pochodzi z Łodzi. Studiuje zarządzanie w języku angielskim na Politechnice Łódzkiej. Zdecydowała się na wybór tego kierunku studiów gdyż zawsze inspirowały ją silne i niezależne kobiety biznesu. Jej największą pasją są podróże. Lubi poznawać nowe kultury, ludzi i ich obyczaje. Do tej pory zwiedziła 27 krajów! Jak sama mówi, jako Miss Polonia chciałaby wspierać kobiety w budowaniu ich samooceny i poczucia własnej wartości. 

Karolina Bielawska na salonach

W ostatnią środę nowa Miss Polonia pojawiła się na imprezie Viva Photo Awards. Uwagę fotoreporterów przyciągnęła swoim niebanalnym lookiem. Krótką sukienkę o kroju kimona w kolorze butelkowej zieleni zestawiła z długimi czarnymi kozakami i torebką. Całości dopełniła charakterystyczna fryzura. Stylizacja Karoliny utrzymana jest w najnowszych trendach. Widać, że nowa Miss Polonia czuje modę!

Dotychczasowe zwyciężczynie konkursu Miss Polonia mocno zaznaczyły swoją obecność w show-biznesie i przez wiele lat po oddaniu korony konsekwentnie realizują swoje zawodowe cele. Karolina również ma wszelkie predyspozycje do bycia gwiazdą. Jest piękna, pewna siebie, otwarta i inteligenta. Wiele osób zauważa w niej także podobieństwo do aktorki Margot Robbie znanej m.in. z filmu "Wilk z Wall Street". Czy nowa Miss Polonia zagości w show-biznesie na dłużej?

red

Karolina Bielawska w pierwszym wywiadzie po wygranej w konkursie Miss Polonia 2019:

Zobacz wideo
Więcej o: