Paulina Krupińska na wybory Miss Polonia 2019 włożyła sukienkę, w której wygrała konkurs w 2012 roku. "Wtedy miałam większe luzy". Serio?

Paulina Krupińska pojawiła się w niedzielę na gali Miss Polonia 2019. Zrobiła to, ponieważ ona sama uznana została za najpiekniejszą Polkę siedem lat wcześniej, a w tym roku razem z innymi triumfatorkami świętowała dziewięćdziesięciolecie istanienia konbkursu.

Paulina Krupińska zyskała popularność w 2012 roku, kiedy to wzięła udział w konkursie piękności. Od samego początku była faworytką i jak się później okazało, została nią do końca. Przez kolejnych dwanaście miesięcy była właścicielką pięknej korony, by oddać ją dopiero w 2016 roku Izabelli Krzan. Przepustka do sławy jaką wtedy zyskała sprawiła, że z wielką radością wraca do tamtych chwil. Nie dziwi więc fakt, jaką sukienkę włożyła ostatnio. 

Paulina opowiedziała nam, dlaczego zdecydowała się włożyć sukienkę sprzed siedmiu lat

Zobacz wideo

Paulina Krupińska w kreacji od Macieja Zienia

Modelka pojawiła się w niedzielę na finale tegorocznego konkursu piękności. Na ściance pozowała w czarnej, seksownej sukience, jednak potem przebrała się, by przejść po wybiegu. Zrobiła to z racji, iż w tym roku przypadła 90. rocznica, odkąd po raz pierwszy wybrano najpiękniejszą Polkę. Razem z innymi triumfatorkami zaprezentowała się przed zgromadzonymi gośćmi. 

Paulina zachwyciła nie tylko swoją urodą, ale i kreacją. Sukienkę w jakiej pojawiła się na scenie dobrze znamy. Miała ją na sobie w 2012 roku, kiedy odbierała koronę z rąk Marceliny Zawadzkiej. Nic się nie zmieniła! 

CW

Więcej o:
Komentarze (12)
Paulina Krupińska na wyborach Miss Polonia 2019 w sukience, w której wygrała konkurs
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy 5

  Mnie też się wydaje że to jest najpiękniejsza miss. A Zawadzkiej od Mancewicz odróżnić nie mozna.

 • Gość: Joasia

  Oceniono 4 razy 4

  Biorąc pod uwagę, ze ta Pani mając już lat 20 była po tuningu i znajomosci nie trzeba dużo myśleć skad ta wygrana. Aha, nie jest taka słodka jak przed kamerami - raczej dobrze cwana po trupach do celu...

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 3 razy 1

  Nadal piękna.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 2 razy 0

  Mnie się wypowiedź w programie o tańcu podobała. Stanęła w obronie Klaudii . Oceny były tendencyjne. A sukienka super

 • Gość: Lola

  0

  Piękna kobieta, no i pokazała, że można wyjść w sukience 2 razy.

 • Gość: bacha

  Oceniono 1 raz -1

  jeszcze piekniejsza

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX