Cekinowa Kasia Tusk czeka na męża w łóżku. Dodała przekorny opis: Słyszałyście kiedyś tę legendę?

Kasia Tusk zdradziła, że wbrew powszechnemu przekonaniu, to nie mąż czeka na nią podczas przygotowań do wyjścia, a ona na niego. Stanisław Cudny ma jednak wytłumaczenie.

Kasia Tusk zdecydowanie jest najsławniejszą córką polityka w Polsce. Kobieta zawdzięcza swoją popularność prowadzeniu bloga. Jego uzupełnieniem jest profil na Instagramie, gdzie relacjonuje swoją codzienność oraz pokazuje stylizacje.

Kasia Tusk czeka na męża

Kasia Tusk jest znana ze swojego eleganckiego i kobiecego stylu. Ostatnio po raz kolejny pochwaliła się wyczuciem mody. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym siedzi na łóżku w cekinowej bluzce.

 

Kreacja spodobała się internautom, jednak uwagę skradł osobliwy podpis zdjęcia.

Słyszałyście kiedyś tę legendę o tym, że mężczyzna zawsze musi czekać na kobietę? Bo u mnie jest dokładnie na odwrót (i jeszcze głupio się tłumaczy, że to niby przez to, że musiał robić mi zdjęcia na insta) - napisała blogerka przekornie.

Jak widać, w każdym domu panują różne zwyczaje. Swoją drogą, nie każda żona może pochwalić się mężem, który jest przy okazji jej osobistym fotografem. Przy okazji rozwiązała się tajemnica idealnych zdjęć Kasi Tusk. Spodziewaliście się, że po drugiej stronie obiektywu stoi jej mąż?

Kasia Tusk zrobiła zrobiła niedawno domek z piernika. Widzieliście?

Zobacz wideo