Krystyna z "Rolnik szuka żony" przygotowuje się do ślubu z kobietą i poszukuje sukni ślubnej. Zapozowała w dwóch białych. Którą powinna wybrać?

Krystyna z "Rolnik szuka żony" pokazała się w dwóch sukniach ślubnych. Chyba jednak nie zdecyduje się na białą kreację.

Krystyna Kamińska wystąpiła w drugiej edycji "Rolnik szuka żony". Wzięła udział w programie, ponieważ marzyła o szczęśliwym związku z rolnikiem. Z żadnym z kandydatów nie ułożyła sobie życia, ponieważ jak się potem okazało, jest lesbijką. Kilka tygodni temu pokazała swoją - już - narzeczoną, a obecnie dzieli się z fanami kolejnymi sprawami dotyczącymi przygotowań do ślubu. 

Krystyna z "Rolnik szuka żony" pokazała suknie ślubne

Ślub Krystyny i jej partnerki Agi odbędzie się w Edynburgu. Panie są bardzo szczęśliwe i nie mogą się doczekać, aż ich związek zostanie sformalizowany. Zanim jednak założą sobie na palce obrączki, czekają ich gorące przygotowania. Kilka dni temu uczestniczka programu TVP 1 prosiła fanów o pomoc w doborze najpiękniejszego zaproszenia, a potem zaprezentowała się w dwóch sukniach ślubnych. 

 

Zdjęcia pojawiły się na instagramowej relacji Kamińskiej. Obie kreacje to klasyczne, białe suknie z głębokimi dekoltami. Jedna ma odkryte ramiona, a druga jest bogato zdobiona koronkowym materiałem. Naszym zdaniem przyszła panna młoda powinna wybrać tę drugą, choć ona nie ma takiej pewności. Nad zdjęciami widnieje opis, który daje do zrozumienia, że kobieta nie czuje się dobrze w żadnej z nich.

suknia Krystyny z 'Rolnik szuka żony'suknia Krystyny z 'Rolnik szuka żony' Instagram/kristina.v1

Stwierdzam, że biały nie jest kolorem dla każdego. Może lepiej będzie w beżu lub różu?

Czekamy więc na kolejne propozycje, a Wy dajcie znać, co sądzicie o tych, które Krystyna już pokazała. 

CW

Marta Manowska uwielbia bawić się w swatkę, lecz sama o swoim związku nie mówi zbyt wiele. Zobaczcie, co powiedziała naszej reporterce. 

Zobacz wideo
Więcej o: