Oliwia Bieniuk pokazała nowe zdjęcie na Instagramie. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Jest coraz bardziej podobna do mamy?

Oliwia Bieniuk bardzo rzadko się maluje, ale tym razem zrobiła wyjątek. Na nowym zdjęciu w  makijażu wygląda niemal jak jej mama, Anna Przybylska.

Olwia Bieniuk nie jest zbyt aktywna na Instagramie i zdjęcia pokazuje raz na jakiś czas. Tym razem na Instastories pochwaliła się fotografią w makijażu. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy!

Oliwia Bieniuk w makijażu

O ile wiele gwiazd zaskakuje nas swoimi zdjęciami bez grama make-upu, tak Oliwia Bieniuk wręcz przeciwnie. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej do tej pory prezentowała się w social mediach naturalnie - nie malowała oczu, ust, nie farbuje także włosów. Tym razem zdecydowała się zaprezentować w całkiem innej odsłonie i na Instastories wrzuciła fotografię z umalowanymi oczami. Nastolatka postawiła na brzoskwiniowe cienie do powiek i usta pociągnęła błyszczykiem. Widać też, że delikatnie próbowała konturować swoją twarz. Nie da się ukryć, że tak umalowana wygląda niemal identycznie, jak Anna Przybylska.

Oliwia Bieniuk i Anna PrzybylskaOliwia Bieniuk i Anna Przybylska Instagram/oliwia.bieniuk/ Kapif

Niedawno Oliwia pokazała również w pełni naturalne czarno-białe zdjęcie. Fani nie kryli swojego zachwytu i obsypali ją komplementami:

Jesteś przepiękna.
Prześliczna.
Słodka - piszą fani.
 

Przypomnijmy, że 22 października Oliwia Bieniuk skończyła 17 lat.

KM

Czy Oliwia Bieniuk pójdzie w ślady swojej mamy? Te dzieci gwiazd zaczęły pracować w zawodach swoich rodziców: 

Zobacz wideo