Książę Andrzej cieszy się z rezygnacji pełnienia obowiązków królewskich? Paparazzi zrobili mu zdjęcie. Wymowne

W ostatnich dniach o księciu Andrzeju jest bardzo głośno w mediach. Już wiemy, że zrezygnował z obowiązków królewskich, co królowa Elżbieta II poparła. Jednak nie spodziewaliśmy się jego takiej reakcji.

W czwartek cały świat obiegła informacja o rezygnacji księcia Andrzeja z pełnienia obowiązków królewskich. Cała sprawa wzbudza wiele emocji nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i na całym świecie.

Książę Andrzej rezygnuje z pełnienia obowiązków królewskich. 

W piątek po wydanym oświadczeniu książę miał oficjalne spotkanie z królową Elżbietą II, która, przypomnijmy, poparła jego rezygnację. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że książę wyglądał na naprawdę szczęśliwego. 

Paparazzi uchwycili moment gdy książę wsiada uśmiechnięty i radosny do samochodu. Po czym odjeżdża, machając wszystkim na pożegnanie. Jest to dosyć dziwna i niespotykana sytuacji zważywszy na fakt, że właśnie przestał pełnić obowiązki królewskie z powodu afery pedofilskiej z księciem w roli głównej. 

(Prince Andrew withdraws from public life(Prince Andrew withdraws from public life %Doug Seeburg / News Licensing / Forum / %Doug Seeburg / News Licensing / Forum

Przypomnijmy, że rezygnacja księcia była spowodowana aferą sprzed lat, która do dziś psuje wizerunek rodziny królewskiej. Afera dotyczyła posądzenia księcia o pedofilię. Miał spotykać się i uprawiać seks z nieletnią. O całej aferze było bardzo głośno w brytyjskich i zagranicznych mediach. 

Książę Andrzej nie przyznaje się do zarzutów, ale Virginia Roberts, ofiara całej sytuacji, twierdzi inaczej. Do stosunku miało dojść w latach 1999-2001. Spotkania były zaaranżowane przez nie żyjącego już Jeffreya Epsteina, który został zatrzymany pod zarzutem handlu nieletnich, a następnie popełnił samobójstwo w areszcie. 

W ostatnim czasie jak widać wiele dzieję się w rodzinie królewskiej. 

BO

Jeszcze tak nie dawno, wszyscy wspólnie świętowali urodziny królowej Elżbiety II. 

Zobacz wideo
Więcej o: