Reprezentant Rosji na Eurowizji Junior 2019 zasłabł i trafił do szpitala! Telewizja Polska wydała oświadczenie

Udział Rosji w konkursie Eurowizji Junior 2019 stoi pod znakiem zapytania. W środę wieczorem do szpitala trafił jeden z reprezentantów!

Finał Eurowizji Junior 2019 odbędzie się już w najbliższą niedzielę w Gliwicach. Tegoroczny konkurs organizowany jest w Polsce dzięki wygranej Roksany Węgiel w 2018 roku z piosenką "Anyone I Want To Be". Trwają właśnie przygotowania do ostatecznej rozgrywki. W środę wieczorem jednak doszło do przykrego zdarzenia. Jeden z uczestników zasłabł i trafił do szpitala.

Eurowizja Junior 2019 - reprezentant Rosji w szpitalu

Dziewiętnaście państw bierze udział w tegorocznym konkursie. Pisaliśmy już, że spore szanse na zwycięstwo ma nasza reprezentantka, Viki Gabor. W niedzielę miała się zmierzyć między innymi z Tatyaną Mezhentsevą i Denberelem Oorzhakiem z Rosji. Nie wiemy jednak, czy to się wydarzy. W środę wieczorem chłopiec trafił do szpitala. 

Na miejscu natychmiast została mu udzielona pomoc medyczna, zapewniona przez organizatorów. Denberel został następnie przewieziony do szpitala na dalsze badania, gdzie pozostanie przez dobę - poinformowała Telewizja Publiczna.

Jeszcze kilka dni temu wszystko było w jak najlepszym porządku, a Tatyana i Denberel zaśpiewali podczas pierwszej oficjalnej próby. Występ możecie obejrzeć poniżej. 

 

Miejmy nadzieję, że chłopiec wróci do sił i wystąpi w niedzielę na scenie w Gliwicach. Jeśli tak się nie stanie, to albo o zwycięstwo będzie walczyć sama Tatyana, albo Rosja wycofa się z udziału w  konkursie. 

CW

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.