Ktoś chciał wykraść teledysk Mariny i artystka była zmuszona pokazać jego pierwsze efekty. Została blondynką!

Marina opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie i zaskoczyła fanów. Po jej długich, ciemnych włosach nie ma śladu!

Marina przygotowuje się właśnie do wydania nowego albumu, którego premiera nastąpi prawdopodobnie w przyszłym roku. Jednak już w poniedziałek zaprezentuje fanom singiel i teledysk go promujący. Zobaczymy ją tam w krótkich blond włosach!

Marina blondynką

Żona Wojtka Szczęsnego przykuwa do swojego wyglądu bardzo dużą uwagę. Uwielbia dobra luksusowe i nie odpuszcza pokazów mody światowych marek. Ma swój styl, który wypracowała przez lata. Mimo to lubi eksperymentować, co ostatnio udowodniła. W teledysku do jej najnowszego singla "News" zobaczymy ją w... blondzie.

 

Marina opublikowała w sobotę nowe zdjęcie, które pochodzi z planu klipu. Dodała je, ponieważ chciała zdradzić fanom, kto będzie śpiewał utwór razem z nią oraz wyjaśnić, jaka niemiła sytuacja spotkała ją w ostatnich godzinach. Ktoś chciał wykraść jej teledysk i zepsuć premierę. 

Co do faktu, że w sieci ukazał się skradziony fragment teledysku, tego typu działania regulowane są przez przepisy prawa autorskiego! Ktoś ewidentnie chciał popsuć moją premierę, ale to się nie uda. Jedziemy zgodnie z planem i w poniedziałek odpalamy "Newsa" na YouTube z pełną mocą!

Czekamy z niecierpliwością na efekty pracy ostatnich miesięcy gwiazdy oraz na Waszą ocenę, jak piosenkarka podoba Wam się w nowej wersji. 

CW

Marina opowiedziała nam o nowej płycie. Co zdradziła? 

Zobacz wideo