Sara Boruc oceniła okładkę singla Mariny. Takiego komentarza nie spodziewała się chyba sama Łuczenko-Szczęsna

Już w poniedziałek Marina zaprezentuje nowy singiel. Wcześniej pochwaliła się okładką nadchodzącego utworu. Fani zachwyceni. O ocenę pokusiła się także Sara Boruc.

Marina po raz kolejny próbuje swoich sił na rynku muzycznym. Mimo iż jej ostatnia - bardzo dobra swoją drogą - płyta nie odniosła znaczącego sukcesu, artystka nie poddaje się. Ciężko pracowała w ostatnich miesiącach i oto, w poniedziałek, zaprezentuje fanom pierwsze tego efekty. Zdążyła pochwalić się już okładką singla, którą oceniła Sara Boruc. Jesteśmy zaskoczeni.

Sara Boruc komentuje okładkę piosenki Mariny

Nowy utwór Mariny, zapowiadającej jej kolejną płytę zatytułowany będzie "News". Poinformowała o tym sama Łuczenko-Szczęsna, publikując na swoim instagramowym profilu zdjęcie okładki singla. Nie zaśpiewa na nim sama.

 
"News" - tak się nazywa mój nadchodzący singiel, a to jego okładka. Do tego numeru zaprosiłam gościa na feat. Jak myślicie, kto to może być? Czekam na Wasze propozycje! - napisała pod postem.

Fani natychmiast zaczęli zachwycać się okładką i pisać, że nie mogą doczekać się, aż po raz pierwszy usłyszą utwór. Wśród pozytywnych opinii znaleźliśmy jedną od osoby, od której chyba sama Marina nie spodziewała się komentarza. Była nią Sara Boruc. 

Super - oceniła krótko.

Dlaczego dziwi nas ten fakt? Nie da się ukryć, że relacje między paniami w ostatnim czasie były wyjątkowo chłodne. Już nie podróżują razem, nie chadzają na pokazy mody i nie nagrywają wspólnych filmików w social mediach.

ZOBACZ TEŻ: Sara Boruc odpowiada na zaczepkę Mariny. "W moim życiu nie ma już miejsca na fałszywych ludzi". To koniec ich przyjaźni?

Kto wie, może gest ze strony Sary będzie początkiem odbudowy ich przyjaźni? Trzymamy za to mocno kciuki i czekamy z niecierpliwością na premierę "News'a"!

CW

Marina opowiedziała co nieco o swojej nowej płycie w rozmowie z reporterką Plotka. Nowe wydawnictwo będzie zupełnie inne niż ta ostatnie!

Zobacz wideo