Weronika Rosati zrobiła sobie zdjęcie Danielem Craigiem. Jednak on o tym nie wie. "Mój najlepszy mistrz drugiego planu"

Weronika Rosati dodała na Instagramie zdjęcie z jednej z branżowych imprez, na jakiej się niedawno pojawiła. W tle znalazł się Daniel Craig, a aktorka zachwyca się ujęciem z gwiazdą Hollywood.

Weronika Rosati niedawno bawiła się w jednym z kin w Los Angeles - Regency Village Theatre. Oprócz niej znalazł się tam też m.in. Daniel Craig. Aktorka marzyła o zdjęciu z nim i teraz miała okazję to zrealizować. Efektem pochwaliła się na Instagramie.

Weronika Rosati na zdjęciu z Danielem Craigiem

Rosati na ujęciu pozuje na czerwonym dywanie, a w tle znalazł się hollywodzki aktor. Został sfotografowany podczas rozmowy z drugim mężczyzną, jednak w chwili pstryknięcia fotki, spojrzał się w tym kierunku.

Mój najlepszy mistrz drugiego planu. Craig. Daniel Craig - napisała Weronika Rosati.
 

Internauci wyrażają swoje zdanie na temat tego zdjęcia. Najczęściej pojawiają się opinie, że jej zazdroszczą i zachwycają się aktorem:

Ale super mistrz drugiego planu.
Też bym szybko myślała, jak się ustawić, żeby ich objęło. Jesteś najlepsza.
No nie żartuj! - piszą.

Weronika Rosati jest szczęśliwie zakochana! Jest gotowa na nowe uczucie?

Zobacz wideo

Jak widać także Weronika Rosati może być onieśmielona aktorem i nie ma śmiałości poprosić go o zdjęcie.

Impreza, na której bawiła się Weronika to premiera filmu "Na noże" - detektywistycznej intrygi, w której zagrały takie gwiazdy jak wspomniany Daniel Craig, Chris Evans, Jamie Lee Curtis czy Toni Collette. Na ekranach polskich kin będziecie mogli zobaczyć film już 29 listopada. Póki co zbiera świetne recenzje!

AW

Więcej o: