Weronika Rosati jest szczęśliwie zakochana. Wiemy, kim jest jej ukochany. Nie musiała szukać daleko

Weronika Rosati coraz częściej jest widywana w towarzystawie tajemniczego mężczyzny. "Twoje Imperium" dotarło do wcześniej nieznanych faktów na temat nowego partnera aktorki.

Weronika Rosati rozpoczęła nowy rozdział w swoim życiu. Choć trudna batalia sądowaw z byłym partnerem, Robertem Śmigielskim, wciąż trwa, aktorka zaangażowała się uczuciowo w nową relację. Trwa ona już od dłuższego czasu. Kim jest nowa miłość Rosati?

Weronika Rosati ma nowego partnera?

Informacje na temat związku Rosati z tajemniczym mężczyzną dotarły już wcześniej, jednak do tej pory nie wiedzieliśmy, kim jest. Sprawdźcie galerię, w której widać parę na randce i w romantycznych objęciach na hulajnodze. 

Tygodnik "Twoje Imperium" podaje, że mężczyzna jest... sąsiadem aktorki i biznesmenem działającym na arenie międzynarodowej. Para ostatnio świętowała rocznicę związku.

Z okazji rocznicy zaprosili na uroczystą kolację swoich rodziców. A później udali się do miasta kochanków - Rzymu - ujawnia "Twojemu Imperium" osoba z otoczenia aktorki.

Kiedy paparazzi przyłapali ich kilka miesięcy temu, widać było, że aktorka jest szczęśliwa u boku mężczyzny. Doskonale się ze sobą bawili i Rosati szczerze się śmiała, a w jej oczach wreszcie pojawiły się radosne iskierki. Gwiazda promieniała u boku bruneta.

DK

Weronika Rosati jest gotowa na nową miłość?

Zobacz wideo