John Legend odebrał tytuł Idrisowi Elbie. Aktor gratuluje, ale i ostrzega: To tymczasowe!

John Legend został okrzyknięty przez magazyn "People" najseksowniejszym mężczyzną świata. Zeszłoroczny zdobyca Idris Elba gratuluje mu wygranej i grozi, że ma się cieszyć, póki może.

W środę magazyn "People" ogłosił zwycięzcę konkursu na najseksowniejszego mężczyznę roku 2019. Nagrodę zdobył John Legend. Zeszłoroczny zdobywca tego tytułu - Idris Elba - pogratulował mu już. I na tym nie poprzestał.

John Legend najseksowniejszym mężczyzną w 2019 roku

Idris Elbaotrzymał tytuł w 2018 roku, jednak jego osoba nie wzbudziła aż takich emocji, jak John Legend. Aktor być może pozazdrościł muzykowi, bo choć złożył mu (być może szczere) gratulacje, to na Instastory dołożył też zawoalowaną groźbę:

Gratulacje, bracie! Z dumą przekazuję Ci ten tytuł (tymczasowo... bo w przyszłym roku ci do odbiorę!)

John Legend najseksowniejszy mężczyzna świata. Idris Elba komentuje i ostrzegaJohn Legend najseksowniejszy mężczyzna świata. Idris Elba komentuje i ostrzega Fot. Idris Elba - Instagran

Zabrzmiało jak groźba? Coś w tym jest. Dodatkowo nie jest to niemożliwe, bowiem w przeszłości zdarzały się i takie przypadki. W konkursie "People" dwukrotną wygraną mogą się szczycić: Richard Gere, Brad Pitt, George Clooney i Johnny Depp.

Czy Idris Elba ma szansę na drugą wygraną? A może John Legend powinien dzierżyć ten tytuł dożywotnio?

BO

Myślicie, że Julia Wieniawa ma szansę na zostanie gwiazdą Hollywood? Może polska gwiazda także zdobędzie kiedyś tytuł w magazynie "People". Urodą na pewno zadziwia. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.