Kasia Tusk pokazała córkę. To wyjątkowo rzadki widok. Zdjęcie skomentowała nawet Kinga Rusin

Kasia Tusk rzadko pokazuje zdjęcia swojej córki na Instagramie, ale tym razem zrobiła wyjątek. Widać, jak jej pociecha już urosła.

Pod koniec stycznia tego roku Kasia Tusk po raz pierwszy została mamą - na świat przyszła jej i Staszka Cudnego córeczka. Blogerka długo ukrywała wiadomość o ciąży i dopiero gdy jej brzuszka nie dało się już ukryć, zaczęła poruszać temat ciąży i macierzyństwa w swoich wpisach. Po narodzinach córki niewiele się zmieniło - Kasia Tusk wciąż pilnie chroni swoją i jej prywatność, i nie chce nawet zdradzić imienia swojej pociechy. Bardzo rzadko publikuje również jej nowe zdjęcia, ale tym razem zrobiła wyjątek.

Kasia Tusk pokazała nowe zdjęcia córki

Kasia Tusk wrzuciła na Instagram nowe, urocze i jednocześnie zabawne zdjęcie, na którym występuje w trzech rolach - mamy, psiej właścicielki, a także fotografa. Okazuje się, że Kasia to kobieta-orkiestra, która jest w stanie robić kilka rzeczy naraz.

A Ty? Jak dziś odpoczywasz? - zażartowała.
 

Zdjęcie zachwyca nie tylko ze względu na wielozadaniowość Kasi, ale przede wszystkim jej córeczkę, którą tak rzadko możemy podziwiać. Pociecha blogerki rośnie jak na drożdżach i jest już naprawdę duża. Można się domyślać, że noszenie jej w chuście staje się dla zapracowanej mamy coraz trudniejsze. Zadania nie ułatwia również ciekawski Portos. Fotografia spodobała się nie tylko fanom Kasia, ale i... Kindze Rusin.

Uwielbiam taką kolorystkę! Nawet Portos jest dopasowany! No i uwielbiam polskie morze jesienią. Kasiu, jesteś szczęściarą. Bardzo stylową szczęściarą - napisała dziennikarka.

Komentarz Kingi Rusin u Kasi TuskKomentarz Kingi Rusin u Kasi Tusk Instagram/makelifeeasier_p

My się zgadzamy z Kingą Rusin, a Wy?

KM

Kasia Tusk ma duży dystans do swojej nowej życiowej roli. Ostatnio pokazała, jak wyglądają jej spodnie po obiedzie z córką:

Zobacz wideo