Wiśniewski pokazał kuchnię. Jest niezłym zbieraczem. Czego? Jedni zbierają magnesy, inni znaczki, a muzyk? Jego "kolekcja" robi wrażenie

Michał Wiśniewski po raz kolejny pochwalił się swoją luksusową kuchnią. Nie brakuje w niej butelek po trunkach alkoholowych.

Nie jest tajemnicą, że Michał Wiśniewski miał swego czasu poważne problemy z alkoholem. To właśnie używki miały być powodem zwolnienia tempa jego kariery. W walce z uzależnieniem pomogli mu najbliżsi, w tym jego była już żona Dominika Tajner.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner mieszkali razem w willi w jednej z podwarszawskich miejscowości. Jeśli wierzyć plotkom, to w lipcu wprowadziła się tam nowa partnerka lidera Ich Troje. Przypomnijmy, że zakochani spodziewają się dziecka. Kobieta ma urodzić w przyszłym roku.

Michał Wiśniewski nieświadomie pokazał kolekcję butelek

Ostatnio Wiśniewski wrzucił na swój profil na Instagramie filmik, na którym razem z Agatą Buczkowską zapraszają fanów na na koncerty. Uwagę zwraca jednak jeden szczegół. Mowa o pokaźniej kolekcji butelek po trunkach alkoholowych.

Jedni kolekcjonują znaczki pocztowe, jeszcze inni stare monety. Jak widać, Michał Wiśniewski ma inne hobby. Jesteśmy jednak przekonani, że większość z tych butelek to pamiątki z przeszłości. Obecnie muzyk pracuje na najwyższych obrotach i niemal cały czas koncertuje. Najzwyczajniej nie ma czasu na zakrapiane imprezy. Poza tym wokalista otwarcie mówi, że zrezygnował z alkoholu.

Więcej o:
Komentarze (68)
Wiśniewski pokazał kuchnię. Jest niezłym zbieraczem. Czego? Jedni zbierają magnesy, inni znaczki, a muzyk? Jego "kolekcja" robi wrażenie
Zaloguj się
 • bonenecklace

  Oceniono 35 razy 33

  Ogłosił upadłość i jest super. Gdyby na miejscu tego czerwonego kabotyna był Kowalski, to już by siedział w więzieniu z długami na 200-300 lat. Sprawiedliwość społeczna i równość obywateli wobec prawa, to coś, co w tym kraju nigdy nie istniało (tylko teoretycznie) i prawdopodobnie nigdy istnieć nie będzie. Jaki to daje sygnał ludziom, którzy żyją z oszustw, przekrętów? Ano taki, że w mętnej wodzie ...

 • Gość: WACEK ZAWADZKI

  Oceniono 31 razy 29

  Byłem przekonany, że zbiera sumiennie wezwania do zapłaty

 • 0roman0

  Oceniono 26 razy 26

  Jak na bankruta to jak widać ma się nieźle.

 • Gość: Xytras

  Oceniono 26 razy 26

  Kiedyś zbierałem puszki po niemieckich piwach i dyskontowych klonach Coli zza Odry, czy jugosławiańskich prawie-Fanta'ch. I tą kolekcją chwaliłem się w analogowych social mediach (czyt. podwórko i szkolny korytarz). Ale miałem wtedy chyba 8 czy 9 lat.

 • Gość: Gustaw

  Oceniono 28 razy 24

  Dzieciorob z zacięciem do wszelkich nałogów. Tajnerowa los na loterii wygrała że ten nierób zechciał rozwodu i już inna zapłodnił.

 • antymoher64

  Oceniono 29 razy 23

  Nazywanie go muzykiem to daleko idące nadużycie.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 23 razy 21

  Kolekcje butelek po alkoholu posiada w swojej melinie każdy szanujący się alkoholik, nie zdziwiło mnie to hobby Pana wisniewskiego

 • pangrabarz

  Oceniono 14 razy 14

  Napisaliście "artykuł" o tym, że jakiś koleś z czerwonymi piórami zbiera puste flaszki? Dobrze zrozumiałem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX