Wiśniewski pokazał kuchnię. Jest niezłym zbieraczem. Czego? Jedni zbierają magnesy, inni znaczki, a muzyk? Jego "kolekcja" robi wrażenie

Michał Wiśniewski po raz kolejny pochwalił się swoją luksusową kuchnią. Nie brakuje w niej butelek po trunkach alkoholowych.

Nie jest tajemnicą, że Michał Wiśniewski miał swego czasu poważne problemy z alkoholem. To właśnie używki miały być powodem zwolnienia tempa jego kariery. W walce z uzależnieniem pomogli mu najbliżsi, w tym jego była już żona Dominika Tajner.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner mieszkali razem w willi w jednej z podwarszawskich miejscowości. Jeśli wierzyć plotkom, to w lipcu wprowadziła się tam nowa partnerka lidera Ich Troje. Przypomnijmy, że zakochani spodziewają się dziecka. Kobieta ma urodzić w przyszłym roku.

Michał Wiśniewski nieświadomie pokazał kolekcję butelek

Ostatnio Wiśniewski wrzucił na swój profil na Instagramie filmik, na którym razem z Agatą Buczkowską zapraszają fanów na na koncerty. Uwagę zwraca jednak jeden szczegół. Mowa o pokaźniej kolekcji butelek po trunkach alkoholowych.

 

Jedni kolekcjonują znaczki pocztowe, jeszcze inni stare monety. Jak widać, Michał Wiśniewski ma inne hobby. Jesteśmy jednak przekonani, że większość z tych butelek to pamiątki z przeszłości. Obecnie muzyk pracuje na najwyższych obrotach i niemal cały czas koncertuje. Najzwyczajniej nie ma czasu na zakrapiane imprezy. Poza tym wokalista otwarcie mówi, że zrezygnował z alkoholu.

Więcej o: