Jacek Łągwa z "Ich Troje" skończył 50 lat. Na imprezę wpadł Wiśniewski, który ukochanej nie odstępował na krok. Świątczak nie poznalibyście na ulicy

Dawny skład "Ich Troje" znowu razem. Michał Wiśniewski, Anna Świątczak i Jacek Łągwa spotkali się na urodzinach tego ostatniego. Kompozytor skończył 50 lat. Bardzo się zmienił?
Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa KAPIF.pl

Jacek Łągwa skończył 50 lat

Okazją do spotkania się zespołu "Ich Troje" w starym składzie były urodziny jego kompozytora. Jacek Łągwa, który 11 października skończył 50 lat, zorganizował w piątek imprezę urodzinową, połączoną ze spotkaniem z fanami zespołu. Z relacji świadków wynika, że bawiło się na niej ponoć 150 osób.

Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski KAPIF

Wsparcie przyjaciół

Na imprezie urodzinowej zjawił się Michał Wiśniewski z nową ukochaną. Jak podaje "Super Express" bardzo mu zależało, by znajomi przyjęli ją jak najlepiej. 

Wszyscy uważnie jej się przyglądali. Jednak Michał dbał o to, by dobrze się czuła w nowym otoczeniu. Co chwila dawał jej buziaka i czule przytulał - donosi informator tabloidu.
Anna Świątczak z partnerem Anna Świątczak z partnerem screen Instagram / @michal_zenca

Anna Świątczak

Osobiście życzenia Łągwie złożyła także Anna Świątczak. Była żona Wiśniewskiego nieźle się zmieniła. Nie jest już blondynką. Na zdjęciu z partnerem wygląda naprawdę dobrze. A jak zmienił się solenizant?

Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski KAPIF.pl

Ostatnie medialne wyjście muzyka

Choć zdjęć z imprezy nie ma, wiemy, że Jacek bardzo się zmienił. Ostatni raz pozował na ściance w czerwcu bieżącego roku podczas festiwalu w Opolu. 

Autorzy zamieszania. Autorzy zamieszania. FORUM/Krzysztof Jarosz

Ciężkie chwile

Ostatni czas w życiu Jacka nie należy do najszczęśliwszych. Choć kilka lat temu wygrał ciężką walkę z rakiem, w styczniu 2019 roku poinformował, że został bankrutem.

Jacek Łągwa, Marta Milan, Michał Wiśniewski, Ich Troje Jacek Łągwa, Marta Milan, Michał Wiśniewski, Ich Troje Facebook.com/Michał Wiśniewski Unoficial

W zespole od 1995 roku

Muzyk od 24 lat koncertuje z zespołem. Na powyższym zdjęciu razem z poprzednią wokalistką, Martą Milan i liderem. 

Jacek łągwa. Jacek łągwa. KAPIF

Jacek Łągwa

Bardzo się zmienił?

Więcej o: