Ewa Bilan-Stoch przeszła po wybiegu jako modelka. Czuła się doskonale i wyglądała jak zawodowiec. Mąż może być z niej dumny

Ewa Bilan-Stoch po raz drugi wystąpiła na wybiegu w roli modelki. Wzięła udział w pokazie mody "Polki Folki", który odbył się w Zakopanem.

Ewa Bilan-Stoch już nie raz udowodniła, że nie boi się nowych wyzwań. Nie tyko zajmuje się fotografią i przeprowadza wywiady ze sportowcami, lecz także dumnie zastępuje męża, Kamila Stocha, podczas odbierania nagród branżowych. Teraz wcieliła się w postać modelki.

Ewa Bilan-Stoch jako modelka

Żona skoczka mówi głośno o swoim przywiązaniu do góralskiej tradycji. Dlatego zdecydowała się wziąć udział w wydarzeniu, które promowało modę inspirowaną góralszczyzną. Prezentowała się jak zawodowa modelka! Nie tylko ma fizyczne predyspozycje, lecz także czuła się pewnie i była świadoma swoich ruchów.

Kamil Stoch o swojej karierze:

Zobacz wideo

Ewa Bilan-Stoch zaprezentowała się w długiej, czarnej sukience autorstwa Jadwigi Trebuni-Tutki, podkreślającej ramiona. Całość uzupełniła elegancka fryzura - luźno spięty kok z wypuszczonymi na przodzie pasmami. Bez wątpienia Kamil Stoch może być dumny z żony!

Zgadzacie się z nami?

AW