Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z treningu, a my patrzymy tylko na jej ciążowy brzuszek. Już go widać?

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie z treningu i widać na nim ciążowy brzuszek. Przy okazji gwiazda zdradziła, jaka aktywność jest wskazana w tym stanie.

Kilka dni temu Anna i Robert Lewandowscy ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka i bez wątpienia był to najgłośniejszy news tego tygodnia. Oczywiste jest, że teraz wszyscy zastanawiają się, kiedy Anna Lewandowska urodzi drugie dziecko, jakiej będzie płci i jakie imię otrzyma. Zanim jednak poznamy odpowiedzi na te wszystkie pytania, będziemy mogli podziwiać jej rosnący brzuszek. Już go widać!

Anna Lewandowska pokazała brzuszek

Anna Lewandowska pokazała właśnie na Instagramie nowe zdjęcie z treningu. Oczywiście uwagę zwraca lekko zaokrąglony brzuszek. Trenerka jest w czwartym miesiącu ciąży i ledwo można go zauważyć.

Trening zrobiony. Co z treningiem w ciąży? Jak najbardziej TAK! Znacie mnie nie od dziś i wiecie, że specjalizuje się w tym temacie. Dostałam około tysiąca zapytań o trening w ciąży. Zacznijmy od początku! Z całą świadomością pozostałam aktywna, ale trening dobieram do obecnego stanu rzeczy - napisała Anna Lewandowska i zdradziła wiele rad, którymi powinny kierować się trenujące przyszłe mamy.

Anna Lewandowska zdradziła przy okazji, że przygotowuje nowy program treningowy dla kobiet w ciąży, jakiego jeszcze nie było. Nie da się ukryć, że ta kobieta nie zwalnia tempa!

KM

Anna Lewandowska chętnie pokazuje rodzinne zdjęcia na Instagramie:

Zobacz wideo
Więcej o: