Irina Shayk przyłapana na imprezie w Nowym Jorku. Towarzyszył jej tajemniczy mężczyzna. Wiemy, kim jest!

Irina Shayk przyszła na nowojorską imprezę z pewnym przystojniakiem. Niektórzy podejrzewali, że to jej partner. Prawda jest zupełnie inna.

Irina Shayk nieprzerwanie jest jednym z najgorętszych nazwisk światowego show-biznesu. Popularność zyskała wprawdzie jako modelka, ale to związek z Bradleyem Cooperem pomógł jej zdobyć jeszcze większy rozgłos. Niestety, ich historia nie mogła trwać wiecznie i kilka miesięcy temu rozstali się. Irina wyprowadziła się z mieszkania aktora, a powodem miał być ponoć jego romans z Lady Gagą. Modelka nie zraziła się jednak do facetów i co rusz pojawia się na imprezach u boku kolejnego. Kto tym razem jej towarzyszył?

Irina Shayk na imprezie w Nowym Jorku

Modelka zaszczyciła swoją obecnością nowojorską galę "The 2019 Innovator Awards". Na ściance pozowała w beżowym komplecie, na który składał się garnitur z kamizelką i oliwkowa koszula. Choć wyglądała - jak zwykle zresztą - znakomicie, wszyscy i tak patrzyli na mężczyznę u jej boku.

 

Irina weszła na imprezę u boku przystojnego Włocha. Wiele osób myślało, że to jej nowy partner, jednak my kojarzymy tę twarz. To przyjaciel modelki Riccardo Tisci. Jest bardzo znanym projektantem, a od pewnego czasu dyrektorem kreatywnym domu mody Burberry. 

 

Na ściance twórca mody pozował z nagrodą, więc wsparcie Iriny z pewnością było dla niego bardzo ważne. W takich pięknych chwilach warto mieć obok zaufaną osobę.

CW

Lady Gaga i Bradley Cooper na koncercie w Las Vegas. Aktor zrobił artystce niespodziankę, wchodząc na scenę:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.