Cristiano Ronaldo z partnerką na MTV Europe Music Awards. Georgina postawiła na bardzo odważną kreację. Jeden zły krok i wpadka gwarantowana

Cristiano Ronaldo pojawił się na niedzielnej gali MTV Europe Music Awards. Znanego piłkarza przyćmiła jednak jego partnerka, Georgina Rodriguez.

W niedzielny wieczór odbyła się gala MTV Europe Music Awards 2019. Pojawiły się na niej największe gwiazdy, w tym polska reprezentantka Roksana Węgiel, która wygrała w kategorii "najlepszy polski artysta". W hiszpańskiej Sewilli zjawił się także Cristiano Ronaldo, któremu towarzyszyła partnerka, Georgina Rodriguez.

Cristiano Ronaldo z partnerką na MTV Europe Music Awards

Para chętnie pozowała do zdjęć na czerwonym dywanie. Cristiano tego wieczora założył czerwony garnitur z białym t-shirtem oraz buty w tym samym kolorze. Mimo wyróżniającej się stylizacji, to jednak Georgina zwróciła na siebie największą uwagę. Powód? Odważna kreacja. Niebieska i obcisła sukienka podkreśliła wszystkie atuty zgrabnej celebrytki. Jednak my się zastanawiamy nad bardzo głębokim rozcięciem przy udzie. Rodriguez pewnie przez cały wieczór musiała uważać, bo z pewnością wystarczyłby jeden zły krok, aby pokazać to, czego pokazać nie wypada.

 

Pod zdjęciem pary na Instagramie piłkarza pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Co za para!
Wyglądacie świetnie.
Wow, ekstra stylówki - pisali.

Myślicie, że Georgina założy tę sukienkę po raz drugi?

Zobacz wideo

Jak oceniacie stylizacje piłkarza i jego partnerki?

KB

Więcej o: