Paulina Sykut-Jeżyna pokazała, jak córka pomalowała jej twarz kredkami. Mała Róża zaszalała. "Musisz mieć takie buźki"

Paulina Sykut-Jeżyna udostepniła nagranie, na którym Róża wykonuje jej niezwykły "make-up". Ostatecznie na twarzy prezenterki pojawiły się szalone esy-floresy.
Zobacz wideo

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała, jak spędza czas ze swoją córką. Okazuje się, że 2-letnia Róża uwielbia rysować. Na nagraniu udostępnionym przez pogodynkę na InstaStories (możecie obejrzeć je w górnej części tego artykułu) widać, że dziewczynka sięgnęła po kolorowe kredki. Jednak swoich artystycznych wzorów nie wykonała na kartce papieru, ale... na twarzy swojej mamy. 

Paulina Sykut-Jeżyna pomalowana przez córkę

Paulina Sykut-Jeżyna często chwali się zdjęciami i filmami, na których główną bohaterką jest jej córka Róża. Tak było też też i tym razem. Na nagraniu, na którym maluje na twarzy mamy kolorowe wzorki, widać, że dziewczynka świetnie się bawi. Róża śmiało komentowała też swoje kolejne artystyczne decyzje. 

Musisz mieć takie ooo... Takie buźki - mówiła. 

Trzeba przyznać, że Róża to bardzo śmiała i rezolutna dziewczynka, a ostateczny efekt jej pracy jest niezwykle ciekawy. Mamy jednak nadzieję, że ten "makijaż" okazał się zmywalny. 

A jak wam podoba się taka zabawa z dzieckiem? Pozwolilibyście, żeby wasza pociecha rysowała na waszej twarzy?

AG