Anna Wendzikowska pokazała swoją garderobę. Duża? To mało powiedziane: "Na górze mam jeszcze dwie szafy"

Anna Wendzikowska postanowiła zrobić jesienne porządki w swojej szafie. Z tej okazji pochwaliła się garderobą i zdradziła, co zrobi z rzeczami, które założyła na siebie tylko raz.

Anna Wendzikowska przed kamerami zawsze musi prezentować się nienagannie, rzadko też mamy okazję zobaczyć ją dwa razy w takim samym stroju. Dziennikarka pokazała, jak wygląda jej garderoba, która musi pomieścić również takie ubrania, które założyła na siebie tylko raz.

Anna Wendzikowska pokazała garderobę

Anna Wendzikowska wraz z nadejściem listopada zabrała się za jesienne porządki. Na pierwszy rzut poszła przepastna szafa - a raczej kilka szaf w garderobie. Ubrania letnie "wyjechały", wkroczyły stroje na jesień. Efektem 3-godzinnego sprzątania dziennikarka pochwaliła się na instagramie:

Witajcie w mojej garderobie. Jeśli myślicie, że panuje w niej lekki rozgardiasz, to nie widzieliście jej trzy godziny temu - robiłam wielkie porządki. Staram się robić je dwa razy do roku. Jeżeli myślicie, że moja garderoba jest mała, to macie rację - na górze mam jeszcze dwie szafy. Naprawdę musiałam się wgryźć w te wszystkie ubrania i je przejrzeć.

Dziennikarka zdradziła, co się stanie z ubraniami, których nie nosi i nosić nie zamierza. Większość z nas takie ubrania przekłada w dalsze głębiny szafy, ale Ania Wendzikowska ma zamiar zrobić z nich pożytek:

Połowy rzeczy pozbywam się z mojej szafy, daję im drugie życie - przede wszystkim oddaję je moim znajomym i czasem bardziej potrzebującym osobom. Nie chodzi o to, żeby mieć więcej i coraz więcej, wymieniajmy się ubraniami. W mojej pracy akurat jest tak, że często nie mogę założyć tej samej rzeczy dwa razy.

Okazuje się jednak, że nie trzeba być znajomym Anny Wendzikowskiej albo osobą potrzebującą, żeby założyć jej ubrania. Dziennikarka przy okazji zareklamowała coraz popularniejszą aplikację sprzedaży swoich ubrań, na której można już zobaczyć niektóre elementy z jej garderoby. Gratulujemy jesiennych porządków!

Ciekawe, jakiej wielkości garderoby mają córeczki dziennikarki?

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (50)
Anna Wendzikowska pokazała swoją garderobę. Ogromna? To mało powiedziane: "Na górze mam jeszcze dwie szafy"
Zaloguj się
 • gapcio2010

  Oceniono 31 razy 29

  Księżna Kate może zakładać różne rzeczy dwa lub więcej razy. Wendzikowska _ nie! Ciekawe......

 • Gość: Aga

  Oceniono 23 razy 23

  Uwielbiam " Czesto mnie pytacie..." ... hahahahaha

 • Gość: Jędza

  Oceniono 20 razy 20

  Tej to naprawdę odbiło. Pusta i zadufana w sobie. Wyjątkowo antypatyczna postać.

 • laerke

  Oceniono 17 razy 17

  Albo nadmiar botoxu, albo photoshop - tak wygladzone czolo jak lusterko wyglada mega nienaturalnie. :((

 • Gość: jc chasez

  Oceniono 30 razy 16

  Ojcem jej drugiego dziecka jest wpływowy Piotr WaIter, a nie wrabiany w to Jan BazyI. W normalnym środowisku Wendzikowska zostałaby za to publicznie zlinczowana. Ale w TVN to normalka, tam rzadko, która ma dziecko z "oficjalnym partnerem" ;)

 • Gość: gość

  Oceniono 20 razy 14

  Okropna jest ta kobita, taka jakaś obła , robiąca wrażenie niedomytej.... Następne puste zero, fuj!

 • Gość: rtr

  Oceniono 14 razy 14

  Co za próżność, pustota, wiocha opakowana w wielki świat...

 • Gość: gość

  Oceniono 16 razy 14

  Wendzikowska zawsze wyglada bardzo tanio - takie ma ubrania i styl. Co do oddawania 'potrzebującym' to nie oddaje, a sprzedaje.

 • Gość: nnn

  Oceniono 13 razy 13

  osoby puste nie wiedzą ,że są puste bo egzystuja na najniższym poziomie swiadomści, bliskim żuczkowi gnojarzowi, toczącemu kulę całe życie , po co i gdzie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX