Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się portretem, a fan komplementuje: Wyglądasz tu na mądrą. Riposta aktorki rozbraja

Agnieszka Włodarczyk opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie portretowe. Nie wiadomo czy to przez spojrzenie gwiazdy, czy jej pozę, ale jeden z fanów uznał, że właśnie na tej fotografii widać jej mądrość. Włodarczyk nie czekała z odpowiedzą na komplement.

Agnieszka Włodarczyk może pochwalić się niebanalną urodą. Aktorka ma dziś 38 lat, ale wygląda niemal tak samo, jak wtedy, kiedy występowała w "E=mc2" czy '"Poranku kojota". Widać przy tym, że gwiazda jest bardzo naturalna i nie nadużywa dobrodziejstw medycyny estetycznej (a jeśli z niej korzysta, to z głową). 

Nic więc dziwnego, że pod wieloma instagramowymi zdjęciami Włodarczyk pojawiają się kolejne komentarze z komplementami. Uwagę zwraca zwłaszcza jeden, ten pod ostatnią fotografią aktorki. 

Jakie ładne zdjęcie. Zwłaszcza, że wyszłaś tu na bardzo mądra - napisał jeden z internautów.  

Włodarczyk nie postawiła tych słów bez odpowiedzi. Zamiast jednak podziękować za komplement, ironizowała:

Patrz, jak to pozory mylą - śmiała się. 

Komentarz Agnieszki WłodarczykKomentarz Agnieszki Włodarczyk Screen agnieszkawlodarczykofficial/Instagram

Tym samym aktorka udowodniła kolejny już raz, że ma fantastyczne poczucie humory i ogromny dystans do siebie. A może jednak to przejaw skromności? Jak uważacie?

AG 

Celebryci jednego sezonu. Co się z nimi teraz dzieje? Koniecznie zobaczcie

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (25)
Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się portretem, a fan komplementuje: Wyglądasz tu na mądrą. Riposta aktorki rozbraja
Zaloguj się
 • Gość: Różnica

  Oceniono 15 razy 11

  Ma chyba dystans do siebie i potrafi żartobliwie coś skomentować, nawet jeśli n samej sobie ujmuje. Pani wendzikowska natomiast oburza się o krytykę pośladków, bądź co bądź naprawdę słabych.

 • Gość: Syl

  Oceniono 8 razy 8

  Zmądrzała po Krawczyku. Szkoda, że trochę poźno

 • Gość: kasia

  Oceniono 7 razy 7

  Właściwie to mi jej szkoda i szkoda zmarnowanego talentu.Po pierwsze złe wprowadzenie młodziutkiej dziewczynki w świat filmu a przez to braki w wykształceniu.Po wyrwaniu sie z pod kontroli matki dalej znana ze złych wyborów i uczuciowych i zawodowych.Skandale z odbijaniem partnerów koleżankom nie pomogły jej a ostatni wyskok z Krawczykiem,a właściwie najgłupszy wywiad,zniszczył ją całkowicie.Na jej przykładzie powinno sie szkolić młode naiwne,że facetom sie nie ufa.Obiecanki cacanki a głupiemu radość.Powtórne zaangażowanie mamuśki w swoje sprawy prywatne,gdzie ona w wywiadzie\ w czasie odbierania synów Krawczyka\ mówiła o nim jak o najlepszym zięciu....chyba nie pomogło Agnieszce w zalegalizowaniu związku...co udało sie pani Sylwii.Chyba jednak nie jest pani Agnieszka mądrą kobieta....tak pokpić swoja karierę.

 • a.k.traper

  Oceniono 7 razy 3

  Akurat to zdjęcie nie jest korzystne dla pani Agnieszki

 • zawszedak111

  Oceniono 2 razy 2

  "...wyszłaś tu na bardzo mądra - napisał jeden z internautów." - Internauta napisał: wyszłaś tu na bardzo mądrą. Mądrą!
  AG, nie potrafisz przepisać?
  "...ma fantastyczne poczucie humory..." - humoru! humoru, bałwanie.

 • Gość: Uyt

  Oceniono 1 raz 1

  Zawsze miała klasę

 • Gość: Anka

  0

  Bardzo ładna niebanalna uroda, nie klon jak wiele innych które dążą do perfekcyjnego wyglądu. Może i nie ma szczęścia w miłości ale na pewno nie jest głupia i próżna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX