[TYLKO U NAS] Maciek z "Love Island" w rozmowie z nami wygadał się, kiedy oświadczy się Oliwii. Pierścionek będzie wyjatkowy

Miłość Maćka i Oliwii z "Love Island" kwitnie. Właśnie poznaliśmy plany mężczyzny. Okazuje się, że celebryta chce się oświadczyć i zamieszkać z ukochaną w Warszawie.

Choć Polsat zakończył produkcję pierwszego sezonu "Love Island", finaliści reality-show ciągle są na językach. Każda z trzech par pogłębia znajomości. Jedna z nich myśli już nawet o zaręczynach. 

Maciek planuje oświadczyć się Oliwii

W poniedziałek opublikowaliśmy na naszym Instagramie zdjęcie Maćka i Oliwii. Zauważyliśmy, że modelka nadal nosi prezent - pierścionek zawieszony na łańcuszku - od ukochanego, jaki dostała w Hiszpanii w pierwszych tygodniach znajomości. Jeden z obserwatorów słusznie stwierdził, że uczestniczka reality-show powinna założyć go na palec. Wtem wtrącił się sam Maciej, pisząc:

Na palec będzie inny. Specjalnie dla niej. 

'Love Island''Love Island' screen Instagram

Skontaktowaliśmy się ze "Szewcowatym" i dopytaliśmy o plany na przyszłość. Okazuje się, że z zaręczynami poczeka, aż zamieszka z Oliwią.

Tamten pierścionek dostała w prezencie, nie na oświadczyny. Jak będę gotowy, czyli jak już zamieszkamy razem i będziemy szczęśliwi, kupię nowy. Specjalnie z myślą o niej i pod nią - wyznał nam.

Maciej dodał, że mają zamiar zamieszkać w Warszawie. Jest jednak jeden warunek.

Myślimy o Polsce, Warszawie chyba. Ale wszystko zależy od tego, czy dostaniemy fajne propozycje współpracy.

Trzymamy kciuki! 

Marietta z "Love Island" opowiedziała, jak schudła 14 kilogramów. 

Zobacz wideo