"Skąd piżamka, a skąd mąż?". Małgorzata Rozenek zripostowała ironiczny komentarz internautki. Jest niezła

Małgorzata Rozenek znów udowodniła, że ma do siebie dystans. Pod ostatnim z postów zażartowała sobie z Radka Majdana, nazywając go "mężem z odzysku". Internauci są zachwyceni.
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej instagramowe konto obserwuje już milion osób. Nic dziwnego, że celebrytka często jest też pytana o to, gdzie kupiła ubrania, dodatki czy meble. Bywa, że takie komentarze ze strony internautów są wręcz kuriozalne. "Perfekcyjna" jednak się tym nie zraża. Właśnie udowodniła to kolejny raz. Przy okazji pokazała, że ma dystans do siebie i przeszłości swojego męża.

Małgorzata Rozenek o Radku Majdanie: mąż z odzysku 

Pod jednym z ostatnich postów Małgorzata Rozenek została zasypana pytaniami o to, gdzie kupiła piżamę, buty czy akcesoria do domu. W końcu jedna z fanek nie wytrzymała i wyśmiała te komentarze. 

A skąd kanapa, a skąd patyczki, a skąd piżamka, a skąd mąż? Oszaleć można. Podziwiam cierpliwość - napisała. 

Rozenek nie pozostała obojętna na te słowa i niespodziewanie zażartowała sobie z Radosława Majdana

A mąż to akurat z odzysku - kpiła. 

Komentarze na Instaramie Małgorzaty RozenekKomentarze na Instaramie Małgorzaty Rozenek Screen m_rozenek/Instagram

 

Żart "Perfekcyjnej' bardzo spodobał się internautom, który nie kryli, że podziwiają celebrytkę nie tylko za poczucie humoru ale też za ogromny dystans. 

My też jesteśmy pod wrażeniem. I przy okazji zastanawiamy się, czy osoby, które otrzymują odpowiedź na pytanie, skąd jest dany produkt, faktycznie później sami go kupują? A może te dociekania wynikają tylko ze zwykłej ciekawości?

AG 

Więcej o: