Małgorzata Rozenek w puchówce i z gołymi nogami. Fance się nie spodobało. "To jakaś dziwna moda". Gosia jak zawsze wiedziała, co powiedzieć

Na przestrzeni lat styl Małgorzaty Rozenek-Majdan drastycznie uległ zmianie. Teraz gwiazda stawia na modne, czasem seksowne stylizacje. Niestety nie wszystkim się to podoba. Jedna z fanek w komentarzu wyraziła swoje oburzenie, jak można do puchowej kurtki nie założyć rajstop.

Klimat w Polsce co roku się zmienia. Widać to chociażby po temperaturach, które w ostatnim czasie sięgały ponad 20 stopni Celsjusza w naszym kraju. Małgorzata Rozenek-Majdan już wielokrotnie nazywana była ikoną stylu, ale nie wszyscy tak uważają. Pod najnowszym zdjęciem jedna z fanek wyraziła swoje oburzenie, które dotyczy gołych nóg gwiazdy i puchowej kurtki. O co tak naprawdę poszło? 

Małgorzata Rozenek-Majdan w puchowej kurtce 

Zdjęcie, pod którym wywiązała się cała konwersacja, możecie zobaczyć niżej. 

 

Małgosia przyznała, że kurtka, którą ma na sobie, pasuje do stylizacji sportowych, ale też świetnie się sprawdzi w tych eleganckich. Tym razem celebrytka połączyła puchową kurtkę ze skórzaną minispódniczką i grubym golfem. Mówi się, że o gustach się nie dyskutuje, ale jedna z fanek postanowiła wyrazić swoje zdanie w komentarzu. 

Pani Małgosiu, kurtka piękna, ale nie spotkałam się z taką stylizacją: kurtka puchowa + kozaki + gołe nogi (poza Polską oczywiście). To jakaś dziwna moda, że do studia TVN w zimne jesienne i zimowe poranki gwiazdy pomykają w gołych nogach

- napisała pod zdjęciem. 

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Rozenek-Majdan. Odpisała w swoim stylu. 

No to się właśnie spotkałaś. Człowiek się uczy każdego dnia.

W dalszej części konwersacji fanki "Perfekcyjnej Pani Domu" broniły jej i pisały, że taka moda w Stanach czy Anglii jest na porządku dziennym. 

Ariana Grande przecież co chwile ma ogromne kurtki, gole nogi i kozaki za kolano. Mieszka w USA.
Napisała, że nigdzie poza Polską nie widziała takiego zestawienia. No to proszę bardzo, w USA tak się ubiera najbogatsza kobieta świata. Dziękuję dobranoc.
To zapraszamy do UK, najlepiej kurtka puchowa i sandałki i gołe nogi obowiązkowo.

A wy co myślicie o tej stylizacji? 

Małgorzata Rozenek-Majdan chce adoptować dziecko? Odpowiedziała nam bardzo szczerze. 

Zobacz wideo