Królowa Elżbieta II czuje się coraz gorzej? Tak informuje zagraniczny tabloid. Podobno już przekazała część swoich obowiązków

Według zagranicznego tabloidu, królowa Elżbieta II ma skarżyć się na złe samopoczucie. 93-letnia monarchini przekazuje coraz więcej swoich obowiązków. Czy w końcu abdykuje?

Królowa Elżbieta II zasiada na tronie od 67 lat i czyni ją to najdłużej panującą monarchinią w historii Wielkiej Brytanii. Od jakiegoś czasu w zagranicznych mediach co rusz pojawiają się informacje, że królowa zamierza abdykować ze względu na swój dojrzały wiek. Czy w końcu to nastąpi?

Królowa Elżbieta II nie czuje się najlepiej

Zagraniczny tabloid "Glob" donosi, że ze stan zdrowia monarchini jest coraz bardziej poważny. I to na tyle, że część jej obowiązków przejął już książę Karol. Podobno nazwał się tymczasowym regentem i raczej nie zamierza rezygnować z tronu.

On jest całkowicie odpowiedzialny za władzę. Na to właśnie on, a zwłaszcza Camilla, czekali - donosi źródło magazynu.

Książę Karol ma podobno szansę sprawdzić się w roli króla. Może nim zostać, jeśli Elżbieta II abdykuje lub uzyska prawo do tronu po jej śmierci. Już kilka lat temu pojawiły się pierwsze informacje, że królowa przekaże koronę synowi w wieku 95 lat.

Jakiś czas temu królowa zaskoczyła wszystkich. Opublikowała swój pierwszy post na Instagramie:

Zobacz wideo

Myślicie, że królowa abdykuje?

KB