Lara Gessler z chłopakiem na pokazie mody. Para chętnie pozowała do zdjęć. Uwagę przykuwa jednak dekolt kobiety i znamię w okolicy lewej piersi

Lara Gessler coraz chętniej pokazuje się publicznie u boku swojego partnera. Dziś para pojawiła się na prezentacji nowej kolekcji "Thecadess".

Lara Gessler po niecałych dwóch latach małżeństwa rozstała się z Pawłem Ruczem. Córka słynnej restauratorki nie zamierzała zbyt długo być singielką i szybko znalazła nowego chłopaka, z którym coraz częściej pojawia się na branżowych imprezach. Tym razem wybrali się na pokaz "Thecadess".

Lara Gessler z ukochanym na imprezie

Po szybkim rozwodzie Lara związała się z warszawskim prawnikiem Piotrem Szelągiem. Przez długi czas unikali kamer i wspólnych wyjść. Przełomowym momentem był Bal TVN-u, na którym do zdjęć pozowali bardzo chętnie.

Okazuje się, że był to jedynie początek ich przygody z warszawskimi salonami. W czwartek zjawili się na evencie marki "Thecadess". Chętnie pozowali fotoreporterom oraz nie szczędzili sobie czułych spojrzeń i gestów. Naszą uwagę przykuło coś jeszcze. 

Dziwne znamię na ciele Lary Gessler 

Lara postanowiła skorzystać z ciepłego powietrza tej jesieni i wybrała zieloną, kwiecistą sukienkę. Wyglądała całkiem dziewczęco, jednak pewien szczegół odwracał uwagę od udanej stylizacji. Chodzi o lekko pomarańczowe znamię w okolicy lewej piersi. Mamy nadzieję, że to nic złego. 

Lara Gessler z mamą w szalonym tańcu.

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (63)
Lara Gessler z chłopakiem na pokazie mody. Uwagę przykuwa jednak dekolt kobiety i znamię
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 41 razy 35

  trzeci sutek hłe hłe hłe a facet niby przystojny a obleśny- jak on to robi?

 • Gość: ola

  Oceniono 25 razy 23

  z konkubinem z 10 ręki oni w tym show biznesie zamieniają się co jakiś czas kochankami jak ciuchami

 • Gość: 3r31

  Oceniono 13 razy 13

  dupala nie pokazala?

 • Gość: ll

  Oceniono 17 razy 11

  Widocznie brodawkę jej źle przyszyli po zabiegu.

 • adam.kerr

  Oceniono 12 razy 8

  Z mordy mocno średnia, nie oszukujmy się. Choć figura całkiem ładna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX