Lara Gessler z chłopakiem na pokazie mody. Para chętnie pozowała do zdjęć. Uwagę przykuwa jednak dekolt kobiety i znamię w okolicy lewej piersi

Lara Gessler coraz chętniej pokazuje się publicznie u boku swojego partnera. Dziś para pojawiła się na prezentacji nowej kolekcji "Thecadess".

Lara Gessler po niecałych dwóch latach małżeństwa rozstała się z Pawłem Ruczem. Córka słynnej restauratorki nie zamierzała zbyt długo być singielką i szybko znalazła nowego chłopaka, z którym coraz częściej pojawia się na branżowych imprezach. Tym razem wybrali się na pokaz "Thecadess".

Lara Gessler z ukochanym na imprezie

Po szybkim rozwodzie Lara związała się z warszawskim prawnikiem Piotrem Szelągiem. Przez długi czas unikali kamer i wspólnych wyjść. Przełomowym momentem był Bal TVN-u, na którym do zdjęć pozowali bardzo chętnie.

 

Okazuje się, że był to jedynie początek ich przygody z warszawskimi salonami. W czwartek zjawili się na evencie marki "Thecadess". Chętnie pozowali fotoreporterom oraz nie szczędzili sobie czułych spojrzeń i gestów. Naszą uwagę przykuło coś jeszcze. 

Dziwne znamię na ciele Lary Gessler 

Lara postanowiła skorzystać z ciepłego powietrza tej jesieni i wybrała zieloną, kwiecistą sukienkę. Wyglądała całkiem dziewczęco, jednak pewien szczegół odwracał uwagę od udanej stylizacji. Chodzi o lekko pomarańczowe znamię w okolicy lewej piersi. Mamy nadzieję, że to nic złego. 

Lara Gessler z mamą w szalonym tańcu.

Zobacz wideo

RG