Lara Gessler świętowała urodziny w objęciach ukochanego. Działo się! Królową parkietu była oczywiście Magda. "Jesteś perłą w mojej koronie, córeczko"

Miniony wieczór należał do Lary Gessler. Córka najpopularniejszej polskiej restauratorki świętowała 30-ste urodziny. Obszernej relacji nie zabrakło!

Być może, gdyby nie Magda Gessler, to o Larze Gessler, długo byśmy nie usłyszeli. Ale jednak! Córka restauratorki wdarła się szturmem do polskiego show-biznesu i już od lat regularnie pojawia się na warszawskich salonach. Jej życiem prywatnym mocno interesują się media, więc nawet i jej urodziny odbiły się szerokim echem. Powód? Oj, na imprezie sporo się działo. 

Lara Gessler świętuje 30-ste urodziny

Impreza celebrytki odbyła się w jednej z warszawskich restauracji Magdy Gessler, "Słodki i Słony". Stół był naprawdę suto zastawiony przysmakami. A kto wpadł? Bardzo roztańczona ekipa. U boku Lary bawił się jej partner. Czułości nie brakowało. Na parkiecie bawiła się też Magda Gessler oraz brat Lary, czyli Tadeusz Müller.  

Dziś kończę 30 lat. I wiecie co? Jest fantastycznie. Dziękuję światu i Wam wszystkim za to, ze od 19 roku życia mam poczuje, ze teraz to dopiero jest cudownie! Dziś jestem wdzięcznością. Za wszystko, co mam - napisała na Instagramie Lara.

Parę słów dodała też Magda. 

Zawsze konkretna, zawsze niezależna, zawsze dyskretna. Prawdziwa kobieta i autorka własnego sukcesu! Jesteś perłą w mojej koronie, córeczko. Wszystkiego najlepszego, kocham Cię.

Zdjęcia z roztańczonej imprezy urodzinowej Lary znajdziecie w galerii. Polecamy gorąco!

DH

Więcej o:
Komentarze (45)
Lara Gessler świętowała urodziny w objęciach ukochanego. Królowa parkietu? Oczywiście, że Magda!
Zaloguj się
 • Tadeusz Molenda

  Oceniono 41 razy 23

  Droga gazeto mam pytanie kogo interesuje córka pani od garów .

 • valla

  Oceniono 39 razy 13

  ta dziewczyna jest po prostu brzydka. paskudna prawde mowiac. jakiegos talent tez nie widac - mama ja promuje - jak I ja kiedys ktos wypromowal ;/

 • Gość: klm

  Oceniono 13 razy 11

  nazwisko Gessler kojarzy mi się wyłącznie z oszustwami, wyłudzeniami i przekrętami

 • Megalodon akwaryjny

  Oceniono 11 razy 11

  Jeżeli cokolwiek mówi się o Larze Gessler tylko i wyłącznie przez wzgląd na jej matkę obite przemianych pseudo kucharskich interesów i jej zadłużonych przereklamowanych szynkwasów.

 • Jacek Dąb

  Oceniono 7 razy 7

  No a kim one są?Magda Gessler innym radzi taniej, obniżyć ceny,a ile ona w swoich knajpach chce za obiad,a lody?Rozumu nie ma i brak taktu

 • Gość: kobieta_po_40

  Oceniono 9 razy 7

  Na malutkiej Słowacji na ulice wychodziło tydzień w tydzień setki tysięcy osób, bo zamordowano dziennikarza. We Francji żółte kamizelki protestowały miesiącami, właściwie bez poważniejszych powodów.
  A w Polsce Konstytucje łamio, gejów bijo, sędziów i żydów obrażajo, i nikt na ulice wyjść nie chce i nie protestuje, ba, chcą głosować na PiS.
  Jak to jest, Adasiu? Wytłumacz lemingom, bo nie rozumieją, biedaki.
  Szalom.

 • Gość: kulinarny bal

  Oceniono 7 razy 7

  Zlot pasztetów.

 • Gość: gosc

  Oceniono 15 razy 7

  dwie lampucery i goguś ---pożałowania godne .

 • dank-a11

  Oceniono 21 razy 7

  Ta dziewczyna ma nochal jak hamulec od karuzeli. Pieknosc ze az strach sie bac.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX