Lara Gessler świętowała urodziny w objęciach ukochanego. Działo się! Królową parkietu była oczywiście Magda. "Jesteś perłą w mojej koronie, córeczko"

Miniony wieczór należał do Lary Gessler. Córka najpopularniejszej polskiej restauratorki świętowała 30-ste urodziny. Obszernej relacji nie zabrakło!

Być może, gdyby nie Magda Gessler, to o Larze Gessler, długo byśmy nie usłyszeli. Ale jednak! Córka restauratorki wdarła się szturmem do polskiego show-biznesu i już od lat regularnie pojawia się na warszawskich salonach. Jej życiem prywatnym mocno interesują się media, więc nawet i jej urodziny odbiły się szerokim echem. Powód? Oj, na imprezie sporo się działo. 

Lara Gessler świętuje 30-ste urodziny

Impreza celebrytki odbyła się w jednej z warszawskich restauracji Magdy Gessler, "Słodki i Słony". Stół był naprawdę suto zastawiony przysmakami. A kto wpadł? Bardzo roztańczona ekipa. U boku Lary bawił się jej partner. Czułości nie brakowało. Na parkiecie bawiła się też Magda Gessler oraz brat Lary, czyli Tadeusz Müller.  

Dziś kończę 30 lat. I wiecie co? Jest fantastycznie. Dziękuję światu i Wam wszystkim za to, ze od 19 roku życia mam poczuje, ze teraz to dopiero jest cudownie! Dziś jestem wdzięcznością. Za wszystko, co mam - napisała na Instagramie Lara.

Parę słów dodała też Magda. 

Zawsze konkretna, zawsze niezależna, zawsze dyskretna. Prawdziwa kobieta i autorka własnego sukcesu! Jesteś perłą w mojej koronie, córeczko. Wszystkiego najlepszego, kocham Cię.

Zdjęcia z roztańczonej imprezy urodzinowej Lary znajdziecie w galerii. Polecamy gorąco!

DH