Lara Gessler z tatą Piotrem Gesslerem. Internauci: Jaka jesteś do niego podobna! Zdjęcia powstały w szczytnym celu

Lara Gessler pokazała przepiękne fotografie z tatą. Nie są one przypadkowe. Razem z panem Piotrem wzięła udział w specjalnej sesji zdjęciowej.

Lara Gessler jest niezwykle rodzinną osobą, na co uwagę zwraca bardzo często. Dowód na to można znaleźć chociażby na jej Instagramie, na którym publikuje wiele zdjęć z mamą, bratem, czy... tatą. Właśnie Piotr Gessler zagościł na jej dwóch ostatnich zdjęciach. Dlaczego? Wszystko w szczytnym celu. 

Lara Gessler pozuje z tatą

Córka znanej restauratorki wzięła z ojcem udział w specjalnej sesji zdjęciowej "Pokaż więź". Już sam tytuł wskazuje na jej tematykę. Na pierwszej fotografii Lara zapozowała, patrząc w oczy Piotra, a na drugim niczym przysłowiowa córeczka tatusia wtuliła się w jego ramiona. 

 
Tata, Piotr Gessler. 16 października będziecie mogli zobaczyć efekty sesji “Pokaż więź”, której mogliśmy być bohaterami.

Ponadto okazuje się, że wszystko zostało stworzone w szczytnym celu. Jest to promocja nowych ubrań pewnej marki odzieżowej, z których dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne. 

Sesja promuje charytatywną sprzedaż nowej linii ubrań Color Shake. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na Fundację "Rak'n roll".

Fani nie kryją zachwytu. Niektórzy z nich uważają też, że Lara jest podobna do Piotra.

Jaka jesteś podobna do taty!
Śliczne zdjęcia, natychmiast wywołać i do ramki.
Jak miło się na Was patrzy! 

Takie akcje popieramy w stu procentach. Spójrzcie na te zdjęcia. Widać, że łączy ich silna więź.

CW

Magda Gessler i jej kultowe "Gessler challenge".

Zobacz wideo