18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

FAME MMA 5. Ewelona i Esmeralda Godlewska przeniosły konflikt do internetu. "Jesteś cała przerobiona!" vs "Nie żałuję, że dałam Ci w pysk" [18+]

Ewelina Kubiak (Ewel0na) i Monika "Esmeralda" Godlewska za niecałe dwa tygodnie zmierzą się w ringu FAME MMA 5. Dziewczyny toczą już walkę na Instagramie. Jest klasycznie i ostro.

FAME MMA 5 już za niecałe dwa tygodnie. W tym czasie możemy dowiedzieć się, co jedyne dwie kobiety wśród zawodników myślą o sobie nawzajem. Krótko mówiąc, nie mają o sobie dobrego zdania.

Ewelona i Esmeralda Godlewska przerzucają się wyzwiskami przed FAME MMA 5

Esmeralda Godlewska najpierw w czasie konferencji prasowej w niedzielę dostała od Ewel0ny w twarz, rzucono w nią kukurydzą i bidonem i porównano do słoniny. Nic więc dziwnego, że wróciła do domu i postanowiła przejść do kontrataku. Ciosy wyprowadzała klasycznie przez InstaStory i można je streścić w kilku zdaniach:

Ma takie teksty już znoszone, gorzej niż sandały Mojżesza. To jest taki debil. Czy ona jakąś szkołę w ogóle skończyła? Chyba w zakładzie psychiatrycznym. - to naturalnie o Ewel0nie.
Ja ją na tym ringu... nie będę czekała do drugiej rundy. Ja ją w pierwszej rundzie zjem. Zjem ją, jak tego ziemniaka - dodała Esmeralda, pochłaniając ugotowanego ziemniaka.
Jesteś cała przerobiona, wszystko masz, nitki masz wszędzie, nawet w d*pę sobie te nici włożyłaś. To jest lepsze niż komedia - to już o wyglądzie Eweliny.

Esmeralda odniosła się do zarzutów Ewelony, że alkohol jest jej dobrym przyjacielem:

Dziewczynko, ja nie potrzebuję alkoholu, żeby być wesoła i wygadana. Ja po prostu mam taki charakter. I zadarłaś z nie tą osobą, z którą trzeba. I uwierz mi, że ja potrafię być miła. Ale suką potrafię być bardziej. A ty zaznasz mojego drugiego oblicza - zakończyła swoją długą wypowiedź Esmeralda.

Na Instagramie wszystko działo się kilkanaście godzin temu, zaś Ewelina szybko dostała informację, że Esmeralda zwraca się do niej w swoich nagraniach. Co odpowiedziała siostrze Godlewskiej? Było ostro:

Zobacz wideo

Ewelona - Ewelina Kubiak z "Warsaw Shore" - i Monika "Esmeralda" Godlewska - jedna z sióstr Godlewskich - zmierzą się na FAME MMA 5 już 26 października. Gala zacznie się o godzinie 20:00 w trójmiejskiej Ergo Arenie. Dla Esmeraldy będzie to drugie starcie w czasie FAME MMA. Poprzednio przegrała z Martą Linkiewicz.

Więcej o:
Komentarze (18)
FAME MMA 5. Ewelona i Esmeralda Godlewska przeniosły konflikt do internetu. "Jesteś cała przerobiona!" vs "Nie żałuję, że dałam Ci w pysk"
Zaloguj się
 • Gość: Sylwi

  Oceniono 14 razy 14

  Jedna i druga glonojad. Poprzerabiane całkowicie i jeszcze wytykają sobie nawzajem duże usta. Patola

 • Gość: Eqaliser

  Oceniono 16 razy 14

  Żal. Świat się stacza!
  Co mnie podkusiło tu wejść?
  Obie mają zryte berety i nie tylko.
  Czy lansując takie dna intelektualne, zastanawiacie się nad swoimi kompetencjami i konsekwencjami tej "pralni" dla dzieci i młodzieży?

 • Gość: Alla

  Oceniono 8 razy 8

  Powiem krótko - jprdl

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 7

  ha ha ha...walka karpi, to będzie coś

 • Gość: yu

  Oceniono 5 razy 5

  Na insta jakie odchudzone a w realu no cóż.......

 • Gość: ser

  Oceniono 3 razy 3

  Jak zobaczyłem zdjęcie to myślałem, że to jakaś manga :):):)

 • gosciu1974

  Oceniono 2 razy 2

  Jedyny pojedynek jaki mogą zrobić to pokojach u banasia

 • Gość: tomaszterka

  Oceniono 8 razy 2

  ja czekam tylko az godlewska nagra pornucha bede bil konia az mi skura z reki zejdzie

 • Gość: Marta

  Oceniono 1 raz 1

  Ewelinie to sie nie dziwie jest mloda bez dzieci i wogole hulaj dusza z niej ale ta druga to juz patolaa... Ma przecież dziecko a zachowanie jak by miała 17lat . jednak posiadanie dziecka di czegoś zobowiązuje ja osobiście nie wyobrażam sobie (jestem w tym samym wieku co Godlewska) żeby w internecie wyzywać kogos robic z siebie debila na masakra zamiast siedziec na tym fame mma to powinna zająć sie naprawieniem swoje glowy i odzyskaniem dziecka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX