Beata Kozidrak zdradziła, co myśli o 500 plus. Było też o najbliższych wyborach. "To wy będziecie żyć w tym kraju" [TYLKO U NAS]

Beata Kozidrak zdradziła, co myśli na temat 500 plus. Piosenkarka przyznała też, że odda swój głos w nadchodzących wyborach parlamentarnych.
Zobacz wideo

Beata Kozidrak na Instagramie zamieściła wideo, w którym apeluje do swoich fanów, by ci wzięli udział w najbliższych wyborach parlamentarnych, które odbędą się już 13 października. Zapytaliśmy więc wokalistkę, co sądzi o aktualnej polityce. Nie obyło się też bez pytania o 500 plus. 

500 plus jest dobrym projektem? - zapytaliśmy bezpośrednio.
Wszystko, co poprawia status ludzi najuboższych, jest dobrym sposobem, żeby pomóc ludziom. Oczywiście, że tak. Ja nie neguję tego. Trzeba iść w tym kierunku. I to jest dobry pomysł, ale pewne pomysły są złe - wyjaśniła Kozidrak. 

Oprócz tego Kozidrak kolejny raz zachęcała do głosowania:

Chciałabym do tego zaprosić wszystkich młodych ludzi, tych, którzy są niezdecydowani. To jest wasza przyszłość. My odejdziemy, ale wy zostaniecie tutaj (...), to wy będziecie żyć w tym kraju - powiedziała. 

My również dołączamy się do tego apelu. Udział w wyborach to obowiązek każdego obywatela, to od nas zależy, jak będzie wyglądała Polska. 

AG