Księżna Kate podkreśla talię w szalenie modnej stylizacji. Jej torebka to marzenie każdej fashionistki

Księżna Kate odwiedziła w środę Muzeum Historii Naturalnej w Londynie, nad którym sprawuje patronat. Chyba nikogo nie zdziwi, jeśli napiszemy, że wyglądała NIEZWYKLE szykownie. Zaskoczeniem natomiast może być dobrana do stylizacji torebka Chanel.

Księżna Kate każdym swoim wyjściem udowadnia, że elegancja nie równa się tysiącom funtów wydanych na drogie kreacje. Żona księcia Williama chętnie inwestuje w ubrania z sieciówek, a te droższe z metkami luksusowych marek zakłada więcej niż raz. Przykładów nie brakuje:

Zobacz wideo

Podczas środowej wizyty księżna jednak zaskoczyła. 

Księżna Kate w ubraniach z sieciówki i... torebką Chanel

Księżna odwiedziła w środę Muzeum Historii Naturalnej, prezentując się bezbłędnie w kulotach khaki oraz opiętym, burgundowym sweterku. Spodnie z wysokim stanem podkreśliły jej bardzo szczupłą talię i długie nogi. O ile obie te rzeczy były stosunkowo niedrogie (kuloty marki Jigsaw kosztują 89 funtów, a bluzka Warehouse 39 funtów), o tyle torebka to marzenie wszystkich fanek luksusowych dodatków. Pikowany model marki Chanel kosztuje około 3 tys. funtów, czyli blisko 15 tys. złotych. My jesteśmy zachwyceni. 

Wygląda też na to, że ostatnie plotki o czwartej ciąży księżnej można włożyć między bajki. Jej szczupła sylwetka mówi sama za siebie.  

Księżniczka Charlotte wygadała się w szkole, że księżna Kate jest w ciąży! Ale to jeszcze nie koniec. Tabloid zdradza szczegóły

WJ